ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)

 ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)

تابناک/ آیا اخیرا به فکر تناسب اندام خود افتاده اید؟ یا شاید برای مدت زمانی طولانی است که ورزش میکنید و یک بنساز حرفه ای هستید! در هر صورت داشتن یک برنامه فوق العاده و مبتنی بر مباحث علمی که هم رژیم قضایی و هم تمرینات شما را پیشنهاد داده و رصد کند، یک ایده فوق العاده برای هر کسی است. ابزار مایکروسافت مخصوص ویندوز فون همان برنامه مورد نیاز شما است!

به گزارش «تابناک» ورزش و رژیم قضایی به یکی از دغدغه های بزرگ افراد در دنیای مدرن تبدیل شده است که این ناشی از سبک زندگی مردن ما است. از همین روی است که دنیای فناوری و تکنولوژی هم از این امر غافل نبوده است و دست به کار بدست دادن راه حل های مختلف برای آن شده است.
این راه حل ها تحول سخت افزاری و نرم افزاری را با هم در برمیگیرد و نمونه بارز نرم افزاری آن ارائه طراحی وب سایت ها و App حرفه ای و علمی برای این موضوع است. بهر حال اینبار مایکروسافت از گوگل و اپل جلوتر زده است و به جرئت میتوان گفت که Health & Fitness این شرکت برای ویندوز فون یکی از بهترین و جامع ترین App هایی است که هر ورزشکار مبتدی یا حرفه ای به آن نیاز دارد. آن را در Store جستجو و نصب کنید.

این App رایگان در حدود چند ماه گذشته منتشر شده است و شامل محتوای آموزشی فوق العاده هم در حوزه سلامت، هم در حوزه رژیم های غذایی و هم در حوزه تمرینات ورزشی است. این ها همه در کنار قابلیت های این App برای رصد پیشرفت و نظارت بر ورزش و سلامت شما است.
این App به شما اجازه میدهد که مصرف یک میزان مشخص از کالری را در طول روز هدف قرار دهید و بر آنچه در برنامه قضایی خود مصرف میکنید نظارت داشته باشید. همچنین اطلاعات فوق العاده و تقریبا جامعی در خصوص 30 هزار نوع غذا را در اختیار شما قرار میدهد:
از نکات جالب این برنامه این است که شما را با دادن پیام های انگیزشی، در توجه به تناسب اندام و سلامت خود مشتاق میکند و تقریبا هر آنچه را که نیاز داشته باشید برای شما مهیا میکند. این ها شامل ارائه صدها نوع مختلف از برنامه های ورزشی برای کسانی که قصد بدنسازی یا تناسب اندام را دارند نیز میشود. از مبتدی تا حرفه ای.

هر برنامه ای که شما انتخاب کنید به همراه اطلاعات کامل آن از جمله توضیح کلی در خصوص نوع و هدف برنامه، تعداد روزهایی که در هفته باید با این برنامه پیش بروید، جزئیات چگونگی انجام حرکات ورزشی و ... میشود.
از همه بهتر آنکه همه حرکات توصیه شده در برنامه ها به همراه اطلاعات کامل آنها و ویدئویی برای نشان دادن طرز صحیح حرکت مربوطه است.
از سوی دیگر اطلاعات پزشکی این نرم افزار نیز در نوع خود جالب توجه است. این قسمت شامل مقالات علمی برای سوالات کاملا کاربردی و روزمره کاربران و همچنین ویدئوهایی مربوط به سلامت عمومی و همه اینها با قابلیت جستجو است.

همانگونه که میبنید، این یک ابزار فوق العاده برای ورزشکاران و کانی است که به سلامت عمومی خود توجه دارند. این App به قدری کامل است و واسط کاربری آن به قدری ساده و جذاب طراحی شده است که تنها نصب آن و گشتی کوتاه در امکانات آن قطعا میتواند انگیزه بزرگی برای ورزش و سلامتی در کاربران ایجاد کند.

 ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)

 ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)

 ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)

 ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « ابزار فوق العاده و جدید مایکروسافت برای تناسب اندام شما (وین فون)» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X