مقام ارشد روس: مسکو به تحریم های غرب پاسخ می دهد

مقام ارشد روس: مسکو به تحریم های غرب پاسخ می دهد

ایرنا/ خانم والنتینا ماتویینکو رییس شورای فدراسیون روسیه (مجلس علیای پارلمان روسیه) با تاکید بر موضع کشورش به دادن پاسخ متقابل به تحریم های غرب گفت: تحریم هیچگاه ابزار موثری نبوده است.

به گزارش ریانووستی، ماتویینکو روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پاسخ روسیه به تحریم های غرب باید سنجیده، مناسب، توام با آرامش و در راستای دفاع از منافع کشور و اقتصاد روسیه باشد.

رییس شورای فدراسیون روسیه با بیان این که تحریم هیچگاه وسیله موثری نبوده است، اظهار داشت: استفاده از زبان زور، تحریم و تهدید در مورد روسیه بی معنی و غیرسازنده است.

وی اضافه کرد: اقتصاد کشورهایی که روسیه را تحریم کرده اند کمتر از این کشور زیان نخواهد دید. روسیه از امکانات و توانمندی در عرصه های مالی ، اقتصادی و سیاسی کافی برای پاسخ دادن به این گونه تهدیدها برخوردار است.

ماتویینکو در همین حال خاطرنشان کرد: روسیه تمایلی برای رویارویی با کشورهای غربی ندارد و به تماس با این کشورها ادامه خواهد داد.

مقام روس ابرازامیدواری کرد این وضعیت موقتی باشد و احساسات ضدروسی به پایان برسد و سرانجام منطق پیروز شود و زبان تهدید در روابط با روسیه کنار رود.

آمریکا و اتحادیه اروپا هفته گذشته برای مجازات روسیه بخاطر سیاست های این کشور در مساله اوکراین بسته جدیدی از تحریم ها را علیه مقام ها و بانک ها و شرکت های دولتی و خصوصی این کشور وضع کردند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مقام ارشد روس: مسکو به تحریم های غرب پاسخ می دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X