فیلم"به کودکان شلیک نکنید" آخرین مراحل بازنگری فیلمنامه را سپری می کند

فیلم"به کودکان شلیک نکنید" آخرین مراحل بازنگری فیلمنامه را سپری می کند

نسیم/ انسیه شاه حسینی کارگردان سینما درباره تازه ترین فیلمنامه اش "به کودکان شلیک نکنید" گفت: آخرین مراحل بازنگری فیلمنامه را انجام میدهم که بعد از بازنویسی است و به نظرم پیشرفته تر از آن. سعی میکنم با کم کردن حجم فیلمنامه زمان آن را به 100 دقیقه برسانم.
وی ادامه داد: راستش را بخواهید بازنگری سختترین مرحله کارم است چون باید بسیاری از بخشهای جذاب فیلمنامه را به دلیل زمان بالای کار حذف کنم و این مرا ناراحت میکند.
کارگردان "شب بخیر فرمانده" افزود: در کارهایی که آپارتمانی است شما خیلی خوب می توانید دکوپاژ را در فیلمنامه پیاده کنید چون همه چیز مشخص است اما برای فیلمسازی مثل من که اغلب در لوکیشنهای بیرونی کار میکند براساس طبیعت بیرونی است که دکوپاژ شکل میگیرد. مثلا سر یکی از فیلمهایم برای پیدا کردن نمایی که سه درخت کنار هم به شکل طبیعی در بیابان روییده اند کلی جستجو کردم تا لوکیشنی ایده آل پیدا کنم.
شاه حسین یهمچنین گفت: در "به کودکان شلیک نکنید" هم بیشتر لوکیشنهای بیرونی هستند و کار از این منظر اسیر جغرافیا است.
شاه حسینی درباره اینکه فیلمش به جشنواره میرسد یا نه گفت: همه تلاشم را میکنم که فیلم به جشنواره برسد اما تا فیلمنامه کامل نشود قدم از قدم برنمیدارم. تکمیل فیلمنامه برایم به مانند شلیک طپانچه است برای شرکت کنندگان در مسابقات دوی سرعت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیلم"به کودکان شلیک نکنید" آخرین مراحل بازنگری فیلمنامه را سپری می کند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X