نهمین جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی آغاز شد

نهمین جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی آغاز شد

ایرنا / نهمین جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی صبح یکشنبه در شعبه 28 دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی «محمدعلی مقیسه» آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا، در دو جلسه اول رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در 11 و 12 مرداد ماه، کیفر خواست او قرائت شد.

مهدی هاشمی از سومین جلسه یعنی در 27 مرداد ماه در مقابل اتهامات وارده از خود دفاع کرد و وکلایش نیز به دفاع از او پرداختند.

روزهای سوم، چهارم، دهم، دوازدهم و پانزدهم شهریور ماه ادامه جلسه دفاعیات مهدی هاشمی برگزار شد.

پیش از این جلسات نیز در سال گذشته(1392) یک جلسه به ریاست قاضی «ناصر سراج» در شعبه 1 دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شده بود.

براساس این گزارش، سخنگوی دستگاه قضا در شصت وششمین نشست خبری خود، عمده اتهامات مهدی هاشمی را امنیتی و اقتصادی عنوان کرد، در حالیکه علیزاده طباطبایی یکی از وکلای مهدی هاشمی، اتهامات موکل خود را بیشتر سیاسی و مربوط به وقایع سال 88 دانست.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نهمین جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی آغاز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X