حوادث/ دستگیری زنی که برای رسیدن به مرد خیاط، نقشه قتل شوهرش را کشید

حوادث/ دستگیری زنی که برای رسیدن به مرد خیاط، نقشه قتل شوهرش را کشید

باشگاه خبرنگاران/ زن جوان وقتی دید شوهرش حاضر نیست از او جدا شود تا به مرد مورد علاقه‌اش برسد، نقشه هولناکی کشید.

آشنایی نیلوفر و مرد خیاط تا جایی پیش رفته بود که آنها تصمیم به ازدواج گرفته بودند اما یک مشکل بزرگ وجود داشت ، اینکه شوهر نیلوفر حاضر نبود او را طلاق دهد و زن جوان هرچه تلاش کرد موفق به جدایی شوهرش نشد.

آنجا بود که او با مرد خیاط نقشه کشید تا هرطور شده با هم ازدواج کنند، نقشه ای که بوی جنایت می داد و قربانی آن کسی جز شوهر نیلوفر نبود، این زن حاضر شد برای فرار از زندگی مشترکش نقشه قتل شوهرش را عملی کند امادرست زمانی که فکر می کرد همه چیز تمام شده و حالا می توانند بامردی دیگر ازدواج کند پلیس همه چیز رافاش کرد.

هفته گذشته زن جوانی سراسیمه نزد ماموران پلیس آگاهی استان لرستان رفت و در حالی که نگرانی در چشمش موج می زد خبر از ناپدید شدن شوهرش به نام کورش داد ، وی وقتی مقابل افسر تحقیق نشست گفت: جناب سروان همسرم روز گذشته خانه را برای رفتن به محل کار ترک کرده و این آخرین باری بود که او را دیدم بعد از آن هر چه با تلفن همراهش تماس گرفتم پاسخ نداد تا شب منتظر ماندم اما خبری از شوهرم نشد، اما امروز که متوجه شدم تلفن همراهش خاموش است و محل کارش نرفته نگرانی ام بیشتر شد و تصمیم گرفتم موضوع را با پلیس در میان بگذارم .

زن جوان گفت: مدتی است با زنی ارتباط پنهانی داشته شب هایی که به خانه نمی آید به خانه آن زن می رفت ، یک بار گفته بود قصد دارم با این زن از ایران خارج شوم و مدتی پیش نیز کورش مغازه اش را به یک خیاط اجاره داده و من که در خیاطی کار می کردم امروز وقتی به محل کار رفتم متوجه شدم همسرم بی آن که من اطلاع داشته باشم مغازه را به مبلغ 80 میلیون تومان به مرد خیاط فروخته است، دیگر مطمئن هستم همسرم به همراه آن زن قصد خروج از کشور را دارد .

پس از ثبت اظهارات زن جوان افسر پلیس تحقیقات در این زمینه را آغاز کرد، استعلام از فروردگاه ها و پلیس مرزی نشان می دهد که کورش از کشور خارج نشده است از طرفی افسر پرونده وقتی از همسر وی در باره محل زندگی هوویش پرسید زن جوان گفت که این زن را نمی شناسد و نمی داند کجا زندگی می کند .

حرف های همسر کورش مشکوک به نظر می رسید، مگر می شود او از رابطه پنهانی همسرش با زنی دیگر خبر داشته اما آن زن را نشناسد و همین سوال شک ماموران را به همسر کوروش بیشتر کرد و به همین دلیل ماموران او را زیر نظر داشتند .

رفت آمد های زن جوان که نیلوفر داشت ظن پلیس را بیشتر کرد این زن هر روز صبح همراه مرد خیاط به مغازه می رفت و شب ها نیز همراه مرد خیاط به مغازه بر می گشت از طرفی تحقیقات محلی نشان داد مرد خیاط که سعید نام داشت شب گم شدن کوروش در نیمه های شب حوالی خانه آنها دیده شده بود.

با این اطلاعات سعید برای تحقیقات به پلیس آگاهی احضار شد و در بازجویی گفت: حدود 8 ماه قبل از کوروش مغازه ای اجاره کردم با شرط آنکه اجازه دهم همسرش در مغازه کار کند.

وی ادامه داد: من قبول کردم، هر روز نیلوفر به مغازه می آمد و عصر به خانه بازمی گشت، او خیاط ماهری بود چند روز قبل کوروش سراسیمه پیش من آمد و گفت حاضر است مغازه را به 80 میلیون تومان به من بفروشد من که این پول را داشتم قبول کردم این مغازه را بخرم اما قبل از اینکه به محضر برویم و سند بزنیم کوروش ناپدید شد.

کارآگاهان به سعید و نیلوفر مشکوک بودند و حدس زدند که این زن و مرد با همدستی یکدگر بلایی بر سر مرد ناپدیده شده آوره‌اند .

با گزارش ماجرا به بازپرس پرونده دستور بازداشت نیلوفر صادر شد . زن جوان پس از حضور در آگاهی این بار با طرح موضعات جدید سعی کرد مسیر تحقیقات را تغییر دهد .

نیلوفر این بار احتمال قتل همسرش از سوی زن ناشناس را مطرح کرد و مدعی شد که شاید هوویش کوروش را به قتل رسانده است اما پلیس که می دانست او حقیقت را مخفی کرده است بازجویی از وی را ادامه داد تا اینکه زن جوان پرده از راز جنایت برداشت .

اعتراف هولناک

نیلوفر گفت: همه چیز از زمانی آغاز شد که شوهرم مغازه اش را به مرد خیاط اجاره داده و من در آنجا مشغول به کار شدم بعد از مدتی رابطه من و مرد خیاط صمیمی شد تا اینکه تصمیم گرفتیم از همسران خود طلاق بگیریم و با هم ازدواج کنیم .

نیلوفر ادامه داد ، تنها راه به قتل رساندن کوروش بود چند بار برای قتل او نقشه کشیدم اما هر بار با مشکل روبه رو شدیم ، آخرین بار قرار شد من کوروش را با قرص بی هوش کنم و سعید او را با شلیک گلوله به قتل برساند .

وی ادامه داد:سعید یک قبضه کلت کمری خرید تا این که شب فرار رسید و آن شب وقتی کوروش به خانه آمد در چای او قرص خواب آور ریختم و به او دادم وقتی مطمئن شدم به خواب رفته با سعید تماس گرفتم و وی حاضر و اسلحه را به سمت سر شوهرم گرفت و شلیک کرد بعد هم جنازه اش را داخل یک گونی گذاشته و چند گونی دیگر پراز نخاله های ساختمانی کرد و جسد را از خانه بیرون و در بیایان دفن کرد.

جسدی در بیابان

پس از این اعترافات، ماموران راهی مغازه سعید شده و او را قبل از اینکه موفق به فرار شود دستگیر کردند و سعید وقتی متوجه اعترافات نیلوفر شد گفت: من به نیلوفر علاقه مند شدم و قصدم ازدواج با او بود و قرار شد بعد از اجرای نقشه مغازه به من برسد، بعد از به قتل رساندن کوروش جسدش را در بیابان دفن نموده ام و هیچ گاه تصور نمی کردم کسی متوجه جنایت ما شود.

پس از اعترافات قاتل به همراه تیم پلیسی به محل دفن جسد اعزام و با راهنمایی قاتلان جسد کشف شد و در بازرسی از مغازه وی آلات قتاله نیز کشف گردید هر دو نفر با قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوادث/ دستگیری زنی که برای رسیدن به مرد خیاط، نقشه قتل شوهرش را کشید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X