علی معلم: به دردسرش نمی‌ارزد که فیلم "کوروش" را با کمک دولت بسازم

علی معلم: به دردسرش نمی‌ارزد که  فیلم "کوروش" را با کمک دولت بسازم

نسیم/ علی معلم که مدتها به دنبال فراهم آوردن تولید "کوروش" است درباره وضعیت تازه این فیلم  گفت: بحثهایی را با سرمایه گذار اصلی کار انجام داده ایم که خوشبختانه از بخش خصوصی هم هست و با انعقاد قرارداد نهایی، اولین کاری که خواهیم کرد ساخت استودیویی دیجیتال است. بعد از آن هم باید برویم به سراغ شهرک سازی که واقعا کار دشوار و پرهزینه است.
*به کمک دولتی هم نیاز داریم اما...
تهیه کننده "ازدواج به سبک ایرانی" و "گاوخونی" درباراه اینکه آیا پروژه ای به عظمت "کوروش" را بدون کمک دولتی میسازد اظهار داشت: طبعا نیاز داریم به اینکه کمکهایی از بخش دولتی هم داشته باشیم اما به هر حال کمک از دولت گرفتن مشکلات خاص خود را هم دارد.
وی افزود: از یک طرف دولت بیشتر به پروژه هایی با هزینه معمولی کمک میکند و از آن طرف هر کمکی که از جانب دولت صورت میگیرد سبب میشود که دولت دخالتهای خود را هم در تولید کار داشته باشد و در نتیجه فیلمنامه مرتب تعدیل شود.
*باید با بخش خصوصی کار کنیم که دخالتی در کار نباشد
معلم گفت: پس ترجیح میدهم کار بدون دخالت ارگانهای دولتی تولید شود و با بخش خصوصی کار کنم که این مشکلات رخ ندهد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «علی معلم: به دردسرش نمی‌ارزد که فیلم "کوروش" را با کمک دولت بسازم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X