بحرین 7 شهروند خود را بازداشت کرد

بحرین 7 شهروند خود را بازداشت کرد

ایرنا/ نیروهای رژیم بحرین در مناطق الدراز و باربار و بنی جمره به 10 منزل یورش بردند و طی آن دو جوان را در این دو منطقه بازداشت کردند.

به گزارش پایگاه اینترنتی انجمن وفاق ملی بحرین ، نیروهای رژیم همچنین در جزیره ستره در جنوب منامه بطور غیرقانونی و وحشیانه یورشهایی انجام دادند و طی آن دو جوان را در این منطقه بازداشت کردند.
نیروهای مزبور با یورش به درمانگاهی در منطقه الزیج یک تن از شهروندان بحرینی را دستگیر کردند.
نیروهای رژیم اداره های دولتی و نهادهای رسمی خدمات رسانی را به مراکز پلیسی برای تحت پیگرد قرار دادن شهروندان و بازداشت آنها تبدیل کرده اند.
در همین راستا پلیس بحرین بامداد امروز دوشنبه یک شهروند بحرینی را در اداره پلیس راه منطقه بنی جمره و برادر شهید عبدالرضا بوحمید را در اداره گذرنامه دستگیر کردند.
شمار یورشهای غیرقانونی پلیس بحرین به منازل به بیش از 13 مورد رسیده و تعداد افراد بازداشت شده نیز دستکم به هفت تن رسیده است .

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بحرین 7 شهروند خود را بازداشت کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X