کاهش نامحسوس جمعیت دانش‌آموزی در تهران

کاهش نامحسوس جمعیت دانش‌آموزی در تهران

باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: در تهران رشد جمعیت دانش‌آموزی نداشتیم و شاید اندکی کاهش نامحسوس جمعیت دانش‌آموزی را نیز داشته باشیم.

اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به حضور یک میلیون و 84 هزار دانش‌آموز در مهر 94-93 گفت: در سال تحصیلی جدید شاهد حضور 68 هزار معلم رسمی ، 5 هزار معلم حق التدریسی در دوره دوم متوسطه ، 4100 مدرسه و همچنین نیروهایی که در مدارس غیر دولتی حضور دارند هستیم که امیدواریم با تدارکاتی که برای سال تحصیلی جدید در نظر گرفته شده در خصوص تامین معلم مشکل خاصی نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه توزیع کتب درسی، ساماندهی سرویس مدارس انجام شده است، افزود: تمام ضوابط، مقررات و استاندارد‌ها ابلاغ گشته و هماهنگی های لازم با دستگاه‌های مختلف به عمل آمده است همچنین شاداب سازی و بهسازی مدارس و تخصیص اعتبارات لازم به مناطق صورت گرفته است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: درحال نظارت هستیم تا فعالیت‌های عمرانی و نوسازی در مدارس بویژه در زمینه‌ی تامین سیستم‌های گرمایشی، تأسیسات، سرویس‌های بهداشتی و مناسب‌سازی فضا، تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی و کارگاهی به نحواحسن انجام پذیرد.

چهاربند از آماده بودن همۀ شرایط برای شروع سال تحصیلی خبر داد و افزود: برنامه‌هایی از مدیران مدارس در حوزه ی تهیۀ برنامه عمل سالانه خواسته شده است و همچنین شاهد تشکیل شورای معلمین، شورای مدرسه، انجمن اولیا و مربیان بویژه در دورۀ ابتدایی قبل از شروع سال تحصیلی هستیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص رشد جمعیت دانش‌آموز خاطرنشان کرد: در تهران رشد جمعیت دانش‌آموزی نداشتیم و به نظر می رسد که شاید اندکی به طور نامحسوس کاهش جمعیت دانش‌آموزی را هم داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش نامحسوس جمعیت دانش‌آموزی در تهران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X