گفت و شنود امروز کیهان / معدل !

گفت و شنود امروز کیهان / معدل !

کیهان / گفت: یک سایت وابسته به جبهه اصلاحات خطاب به دست‌اندرکاران این جبهه نوشته است؛ چرا از یکطرف می‌گوئیم رأی روحانی رأی اصلاح‌طلبان است و از طرف دیگر می‌گوئیم روحانی اصلاح‌طلب نیست؟!
گفتم: خب! حرف حساب زده، دیگه چی؟!
گفت: همین سایت نوشته؛ این تناقض‌گویی‌ها از نگاه مردم پنهان نمی‌ماند و به اصلاحات بدبین می‌شوند.
گفتم: مردم اگر به جبهه اصلاحات خوش‌بین بودند که آنها را کنار نمی‌زدند و خود جبهه اصلاحات اگر به رأی مردم امیدی داشت که نامزد خودش را وادار به استعفا نمی‌کرد.
گفت: این سایت نتیجه گرفته که در شرایط کنونی و با مواضع ضد و نقیض اصلاح‌طلبان و مخصوصا انشعاب جوانان این جبهه تحت عنوان نسل دوم اصلاحات(ندا) موفقیت جبهه اصلاحات در انتخابات مجلس به شوخی شبیه است.
گفتم: خودکرده را تدبیر نیست! پدری به پسرش گفت؛ دلم می‌خواهد امسال معدلت 18 باشد و پسرش گفت؛ امسال معدلم 20 می‌شود. پدر با تعجب گفت؛ شوخی نکن! و پسرش جواب داد؛ خودت سر شوخی را باز کردی!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گفت و شنود امروز کیهان / معدل !» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X