گلایه نعمت‌زاده از عقب‌ماندگی طرح‌های فولادی

گلایه نعمت‌زاده از عقب‌ماندگی طرح‌های فولادی

ایسنا/ وزیر صنعت، معدن و تجارت در بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح‌های هفت‌ گانه فولادی کشور ضمن ابراز نارضایتی از پیشرفت فیزیکی برخی از این طرح‌ها، گفت: این طرح‌ها با تغییر روش و سرعت بیشتر عقب ماندگی‌های خود را جبران کنند.

محمدرضا نعمت‌زاده گفت: باید با تغییر روش‌های تولید، توجه به پیشرفت فیزیکی طرح ها، رصد به موقع وضعیت طرح و واگذاری طرح‌ها به پیمانکاران اهلیت‌دار فنی توجه کرد.

وی افزود: برای تأمین منابع مالی طرح ها نباید فقط به منابع بانکی و صندوق توسعه ملی چشم دوخت بلکه با اتخاذ تدابیری نظیر توزیع اوراق مشارکت، جذب سرمایه گذاری‌های خارجی و .. طرح‌ را جلو برد.

به گفته نعمت زاده ایران برای توسعه باید با اصلاح روش ها و بهبود سیستم های تولید اقدام کند.

طبق اعلام شاتا، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای رفع موانع تولید طرح‌های هفت‌گانه فولادی باید ضمن بهره گیری از تجربیات واحدهای احیاء و ذوب فولاد، راه‌های میانبر و سریع‌تری را برای حصول نتیجه اتخاذ کرد.

وی تصریح کرد: در تکمیل طرح‌های نیمه تمام فولادی، تعامل و هم‌افزایی میان مشاورین، پیمانکاران و کارفرمایان ضرورت دارد.

به گزارش ایسنا، طرح‌های هفت‌گانه فولادی شامل طرح فولاد شادگان، سفید دشت، میانه، نی‌ریزی، قائنات، بافت و سبزوار می شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گلایه نعمت‌زاده از عقب‌ماندگی طرح‌های فولادی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X