استفاده از فضای مجازی برای معرفی کالای صادراتی جدی گرفته شود

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی یکشنبه شب در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: امروزه اینترنت و فضاهای مجازی تحول عظیمی در ارتباطات ایجاد کرده و ما نیز باید از این امکانات برای توسعه استفاده کنیم.

استاندار بیان کرد: حضور غیر فیزیکی در عصر حاضر برای فروش کالا و خدمات توانسته هزینه های تولد کنندگان را کاهش دهد و ما نیز باید ضمن اشنایی با این امکانات برای معرفی محصولات خود و فروش آنها از این بستر استفاده کنیم.

همتی تصریح کرد: سایت کلید تجارت که در این جلسه معرفی شد ظرفیت خوبی است و با جمع آوری اطلاعات و نیازهای روز می توان از این سایت برای صادرات بیشتر بخوبی استفاده کرد.

وی گفت: صادرکنندگان و تولیدکنندگان شاخص استان می توانند با همکاری سازمان صنعت از این ظرفیت استفاده کنند و ما نیز اماده همکاری برای تقویت این سایت به صورت پایلوت در استان هستیم.

ادارات برنامه عملیاتی ارائه کنند

استاندار در خصوص اهمیت توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی هم یادآورشد: ادارات و دستگاههای اجرایی باید برنامه عملیاتی خود را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارائه کنند و ما در مسیر اقدام گام برداریم.

وی بیان کرد: معاونان استانداری یک روز کامل را برای بررسی طرح ها و برنامه های دستگاههای اجرایی در حوزه اقتصاد مقاومتی ارائه کنند و این کار در شهرستانها نیز با ریاست فرمانداران باید با جدیت دنبال شود.

همتی گفت: همه مدیران موظفند برنامه اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و با تشکیل جلسات هفتگی و ماهانه گزارش کارهای انجام شده را ارائه کنند.

استاندار از روسای اتاق بازرگانی و سازمان صنعت استان خواست برای افزایش صادرات و تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه مدونی ارائه کرده و با حمایت از بخش خصوصی فعال بستر این کا ررا فراهم کنند.

 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استفاده از فضای مجازی برای معرفی کالای صادراتی جدی گرفته شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات