شرایط اکران فیلم «پادشاه شن‌ها» در ایران

شرایط اکران فیلم «پادشاه شن‌ها» در ایران

مهر/ محمد احسانی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی معتقد است ساخت فیلم در حوزه دفاع مقدس متعلق به جریان خاصی نیست بلکه متعلق به فرهنگ مقاومت است.
احسانی با حضور در سالن سینما فلسطین به منظور مشاهده وضعیت کمی و کیفی برگزاری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» گفت: ساخت فیلم در حوزه دفاع مقدس متعلق به جریان خاسی نیست بلکه متعلق به فرهنگ مقاومت است بنابراین حمایت از تولید آثار اقتباسی در حوزه مقاومت و دفاع مقدس از اولویت های سازمان سینمایی است. وجود مفاهیم غنی در حوزه مقاومت با در نظر گرفتن زیرساخت های فنی و عرضه آن به مخاطب سینمای ایران، تکلیفی است که بر دوش مدیران سینمایی قرار دارد.
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اشاره به ساخت فیلمنامه های اقتباسی تصریح کرد: آثار مکتوب بسیاری در حوزه خاطره نویسی و داستانی اقتباسی در حوزه دفاع مقدس وجود دارند که این آثار متعلق به جریان خاصی نیستند بلکه متعلق به فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس است و همه ما از سربازان این حوزه هستیم. بنابراین تولید فیلمنامه های اقتباسی در درجه بالایی از اهمیت قرار دارند. پیشنهاد سازمان سینمایی به جوانان علاقه مند در حوزه سینمای مقاومت این است که سراغ فیلمنامه های اقتباسی بروند.
احسانی در ادامه صحبت های خود با اشاره به اکران فیلم «پادشاه شن ها» در سیزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» گفت: پیام فیلم «پادشاه شن ها» موافقت با اهداف جشنواره «مقاومت» بوده است و نمایش این فیلم در جشنواره «مقاومت» می تواند به نوعی سنجش ذائقه مخاطب محسوب شود.
وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا امکان اکران عمومی فیلم «پادشاه شن ها» وجود دارد، گفت: من این فیلم سینمایی را هنوز ندیده ام اما قطعا برای اکران عمومی باید اصلاحاتی روی این فیلم انجام شود تا شرایط اکران عمومی‌اش فراهم شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرایط اکران فیلم «پادشاه شن‌ها» در ایران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X