اختصاص 395 میلیارد ریال برای مقابله با آتش‌سوزی در جنگل‌ها

اختصاص 395 میلیارد ریال برای مقابله با آتش‌سوزی در جنگل‌ها

مهر/ براساس مصوبه هیئت وزیران، مبلغ 395 میلیارد ریال برای مقابله با آتش سوزی در پارک جنگلی گلستان و جنگل ها و مراتع کشور با اولویت استان های فارس، کردستان و شمال کشور اختصاص یافت.

هیئت وزیران مبلغ 395 میلیارد ریال برای اقدامات و خدمات اضطراری، پیشگیری و مقابله با آثار زیانبار سطح آتش سوزی در پارک جنگلی گلستان و جنگل ها و مراتع کشور با اولویت استان های فارس، کردستان و شمالی کشور، در اختیار استانداری گلستان و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور قرار گیرد.
هیئت وزیران در جلسه 93.06.26 به پیشنهاد شماره 69321 مورخ 93.06.18 معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد اصل 138 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

1. مبلغ سیصد و نود و پنج میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای و هزینه ای از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (ش) ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه به شرح جدول زیر در اختیار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.
2. سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و استانداری گلستان موظفند ضمن نظارت فنی و اجرایی در روند انجام موارد یاد شده، گزارش عملکرد اعتبار فوق را در مقاطع زمانی سه ماهه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ارسال نمایند.

معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را در تاریخ 93.06.29 برای اجرا به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ابلاغ کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص 395 میلیارد ریال برای مقابله با آتش‌سوزی در جنگل‌ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X