ایران در Facebook/ مرا به صحن بهشت نمی بری

ایران در Facebook/ مرا به صحن بهشت نمی بری

آخرین خبر/ کاربران شبکه های اجتماعی این روزها نوشته های گوناگونی را در صفحات خود به اشتراک می گذارند. از مطالب سیاسی و فرهنگی گرفته تا نوشته هایی احساسی و عاشقانه. ابتدا از میلاد امام هشتم آغاز می کنیم که علی و محمد دو بیتی زیر را در این باره منتشر کردند: دلم شکسته،دلم را نمی خری آقا؟ مرا به صحن بهشت نمی بری آقا/ اگر چه غرق گناهم ،ولی خبر دارم، ...تو آبروی کسی را نمی بری آقا. از این گذشته محمد نوشته وحید را  حرف حق خواند و آن را به اشتراک گذاشت: امروز نیروی فرهنگی ما در فلان روستا، تمام فرقه‌های شیطان پرستی را حفظ است اما شهدای روستایشان را نمی‌شناسد. اولویت‌ها را اشتباه گرفته‌ایم. اگر شما پیرو رهبری هستید و رهبری اولویت‌ها را مشخص می‌کند، رهبری کجا فرموده‌اند دنبال شیطان پرستی باشید؟همین رهبری با آن همه مشغله چقدر مطالعه دارند و چقدر کتاب می‌خوانند، حالا از نیروی فرهنگی ما بپرسید سالی چند عنوان کتاب می‌خواند؟ ما دچار غرب زدگی حزب اللهی شده‌ایم؛ غرب زده حزب اللهی هم رو به غرب ایستاده است؛ فقط تفاوتش در این است که به جای تحسین کردن، به غرب فحش می‌دهد و نقطه اشتراکشان در این است که از ظرفیت‌های فرهنگی خودمان روبرگردانده‌اند.

هنرمند ما منافع ملی نمی فهمه!

توحید نیز در همین شبکه اجتماعی از قول ابوطالب نوشت: هنرمندای ما اصلا منافع ملی می فهمن؟ اِمریکاییه داره! مبتذل ترینش، فاشیست ترینش، معتدل ترینش همشون منافع ملی می فهمن! ما باید اینو بفهمیم، آقاجان می شه صریح ، شفاف و شجاعانه می شه به مملکت انتقاد کرد. اما اینجا خط قرمزه. خط قرمز رو لازم نیست هی ممیزی به من یاد آوری کنه. خط قرمز درونی هنرمنده امریکاییه به شدت این رو می فهمه ولی هنرمند ما منافع ملی نمی فهمه! #مسعود_فراستی. دوست دیگری در صفحه خود نوشت: #بیندیشیم! تا زمانی که مربی رشته های ورزشی-تیمی #ایران ایرانی بودن ایران در بازی های بین المللی سخت نتیجه می گرفت ولی وقتی مربی خارجی جایگزین میشه تیم های ایرانی از آسیا فراتر میرن! در پایان نیز به مطلب بهار اشاره می کنم که نوشت: ‎ وقتی کلامی را جاری کردی ارتعاشی می سازی و ارتعاش تو موجی می سازد در دل مخاطب! گاهی این موج می تواند... ... کسی را به زیر برد.

ایمان سهرابی

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران در Facebook/ مرا به صحن بهشت نمی بری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X