جهاد اسلامی به اسرائیل درباره هرگونه طفره رفتن از آتش بس هشدار داد

جهاد اسلامی به اسرائیل درباره هرگونه طفره رفتن از آتش بس هشدار داد

تسنیم/ "خالد البطش" از سران جنبش جهاد اسلامی فلسطین عصر شنبه گفت که "مقاومت فلسطین به اشغالگران فلسطینی درباره هرگونه طفره رفتن یا نقض آتش بس هشدار می دهد.
وی گفت: توافقنامه با میانجی گری مصر حاصل شد و بر اساس آن دو طرف درگیری را متوقف کردند به همین دلیل هرگونه نقض آن با واکنش فلسطینی‌ها همراه خواهد بود که این واکنش نیز متناسب با نقضی که اسرائیل انجام دهد خواهد بود.
خالد البطش ادامه داد: طفره رفتن چالش بزرگی از طرف اشغالگران به شمار خواهد آمد که هرگونه مسئولیت و نتایج آن، متوجه اسرائیل است.
بطش که روابط خارجه در جنبش جهاد اسلامی را به پیش می برد، در ادامه این سخنان گفت: ما به توافقنامه پایبند هستیم و در نتیجه هرگونه نقض آن، با واکنش مقاومت فلسطین همراه خواهد بود چون ما به دشمن اسرائیلی اطمینان نداریم و هیچ کس نیز در جهان ضمانت اسرائیل را نمی کند اما ما می گویم که این توافقنامه برای همه طرف ها الزام آور بوده و نسبت به آن واکنش نشان می دهیم.
وی همچنین درباره نقش مصر در این توافقنامه گفت: از طرف مصری که با ما شب و روز بیدار ماند می خواهیم که پیگیر آتش بس باشد چون نقش مصر از نقش های مهم بوده و این کشور در طول دوران حمله اسرائیل به غزه پیگیر توقف این جنگ بود.
از سوی دیگر "اسحاق آحارونویچ" وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی طی سخنانی گفت که به موفقیت ادامه آتش بس با فلسطینیان خوشبین نیست.
این سخنان در حالی مطرح می شود که اسرائیل همکاری کاملی با طرح مصر برای انجام مذاکرات مربوط به توافق آتش بس انجام نمی دهد.
آحارونویچ در ادامه سخنانش گفت که اسرائیل قصد ندارد از شرط های خود در جریان مذاکرات در قاهره از جمله خلع سلاح نوار غزه و بازگرداندن جسد نظامیان اسرائیلی کوتاه بیاید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهاد اسلامی به اسرائیل درباره هرگونه طفره رفتن از آتش بس هشدار داد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X