اگر بتوانید به خودتان در دهه‌ی آینده پیامی بدهید، چه می‌گویید؟

اگر بتوانید به خودتان در دهه‌ی آینده پیامی بدهید، چه می‌گویید؟

کانوت/ اگر بتوانید به خودتان در دهه‌ی آینده پیامی بدهید، پیام‌تان چه خواهد بود؟ به آینده‌ی خودتان چه می‌گویید؟ از او چه انتظاری دارید؟ باشکوه‌ترین، بهترین و ممکن‌ترین آینده‌ای که برای خودتان می‌بینید، چیست؟
حالا به‌جای خودتان، آینده‌ی علم و فن‌آوری، فضا و اکتشافات فضایی را در نظر بگیرید. مثلاً به ‌نظر شما در سال ۲۰۲۳/ ۱۴۰۲ چقدر علم و فن‌آوری پیشرفت کرده و چه تغییراتی رخ داده است؟ آن‌چه را که در ذهن دارید خلاصه و کوتاه بنویسید یا به تصویر درآورید و برای سیارک «بِنو، Bennu» بفرستید. از چه راهی؟
از طریق ناسا و فضاپیمای «OSIRIS-REx» که سپتامبر ۲۰۱۶/شهریور ۱۳۹۵ به سوی سیارک بنو حرکت خواهد کرد. ناسا می‌خواهد که نگاه خود را نسبت به آن‌چه امروز در دنیای اکتشافات فضایی می‌گذرد به رشته‌ی تحریر و تصویر درآورید و از طرفی به (تقریباً) یک دهه‌ی آینده نگاهی بیاندازید و بگویید از نظر شما در سال ۲۰۲۳ چقدر در زمینه‌ی اکتشافات فضایی پیشرفت کرده‌ایم و در منظومه‌ی شمسی کجا خواهیم بود. آینده‌ی بشر را در فضا چطور می‌بینید؟
 تا ۳۰ سپتامبر/۸ مهر فرصت دارید پیام‌تان را ارسال کنید. می‌توانید ایده‌‌‌هایتان را در توییتر همراه با هشتگ AsteroidMission# بفرستید یا OSIRIS-REx را در اینستاگرام تگ کنید و تصویر یا نقاشی خود را با هشتگ AsteroidMission# ارسال کنید.
فضاپیمای OSIRIS-REx در سال ۲۰۱۹/ ۱۳۹۸ به بِنو می‌رسد و پس از جمع‌آوری نمونه از این سیارک کربنی راهی زمین خواهد شد. پس از رسیدن به زمین، پیام‌ها خوانده می‌شوند وبهترین پیشگویی‌ها منتشر خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اگر بتوانید به خودتان در دهه‌ی آینده پیامی بدهید، چه می‌گویید؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات