عشق ماشین/ خودرویی برای قایقرانی در خیابان

عشق ماشین/ خودرویی برای قایقرانی در خیابان

باشگاه خبرنگاران/ "وینتو" خودرویی است که همه قوانین را نسبت به یک خودروی استاندارد عوض کرده است. در این خودرو راننده مکان ثابتی ندارد و ممکن است دقایقی را پشت فرمان باشد ولی در ادامه مسیر قصد داشته باشد در جاده قایقرانی کند و به سراغ بادبان خودرو برود.
از ابتدای تولید خودرو در تاریخ همیشه راننده ها جایگاهی ثابت داشته اند و معمولا با استفاده از فرمان خودرو را هدایت می کنند اما طرح ها برای آینده بسیار پیچیده شده است و روبه حالتی می رود که راننده جایگاه ثابتی ندارد.
"وینتو" خودرویی است که همه قوانین را نسبت به یک خودروی استاندارد عوض کرده است. در این خودرو راننده مکان ثابتی ندارد و ممکن است دقایقی را پشت فرمان باشد ولی در ادامه مسیر قصد داشته باشد در جاده قایقرانی کند و به سراغ بادبان خودرو برود.
این خودرو از دو حالت موتور الکتریکی و بادبان برای حرکت استفاده می کند. راننده می تواند هنگامی که باد به خوبی می وزد یا جاده تا حدودی پیچ و خم نرم دارد به سراغ بادبان رفته و خودرو را به این وسیله کنترل کند.
طراحان این خودرو اعتقاد دارند در اینده نزدیک هیچ راننده ای دوست ندارند تنها پشت فرمان نشسته و خودرو را هدایت کند بلکه نیاز است تا در نحوه رانندگی تغییراتی داده شده و هیجان بیشتری در آن دیده شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عشق ماشین/ خودرویی برای قایقرانی در خیابان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X