استخدام جادوگر برای برکناری مربی!

استخدام جادوگر برای برکناری مربی!

خبر ورزشی/ در این فوتبال همه جور حاشیه دیده و شنیده بودیم به غیر از اینکه عضو هیات مدیره یک باشگاه برای برکناری سرمربی تیم جادوگر استخدام کند!
ماجرا از این قرار است که چند روز پیش یک شخصی که مدعی جادوگری است با سرمربی یکی از تیمهای لیگ برتری تماس می گیرد و می گوید خواهر زاده عضو با نفوذ هیات مدیره باشگاه شما من را استخدام کرده تا تیم شما را طلسم کنم اما دلم نمی آید شما بیش از این خراب شوید. کمک تان می کنم تا این بازی را ببرید. سرمربی که شگفت زده شده ابتدا زیر بار پذیرش این حرف نمی رود اما جناب جادوگر می گوید: شما این بازی را با این نتیجه می برید اگر این بازی را با این نتیجه که من می گویم بردید، اجازه بدهید کمک تان کنم . سرمربی به صورت شفاهی موافقت می کند و وقتی بازی با همان نتیجه که مدعی جادوگر می گفت تمام می شود، سرمربی قبول می کند طرف را به حضور بپذیرد.جناب جادوگر در این ملاقات موبایل خود را به سرمربی نشان می دهد و سرمربی به چشم خود می بیند که خواهرزاده عضو با نفوذ هیات مدیره به او پیغام داده(فلان فلان شده مگر قرار نبود تیم را طلسم کنی ببازد؟!)
حالا اینکه جناب جادوگر می گوید دلش نیامده بیش از این تیم سرمربی را طلسم کند تا ببازد و بعضی می گویندخواهرزاده رئیس هیات مدیره پولش را نداده به طرف سرمربی چرخیده یه بحث است و ادامه ماجرا یک بحث دیگر!
راست و دروغش گردن راوی که می گفت وقتی سرمربی پیامک را دید با عضو با نفوذ تماس می گیرد و هرچه از دهانش می آید به او می گوید. و به او می گوید به زودی این موضوع را رسانه ای می کند تا آبروی رئیس برود. که رئیس هیات مدیره با لبخند می گوید: برو رسانه ای کن تا همه بفهمند همین بردی که آوردی با کمک جادو بود و خودت از لحاظ فنی چیزی بلد نیستی!
یک منبع موثق این خبر را تایید کرده و گفته قرار است به زودی مسئولان ذی صلاح به این پرونده ورود کنند!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استخدام جادوگر برای برکناری مربی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X