کودک/ قبل از اینکه فرزند خود را به دندانپزشکی ببرید این متن را بخوانید

کودک/ قبل از اینکه فرزند خود را به دندانپزشکی ببرید این متن را بخوانید

وبلاگ دهان و دندان/ طبق تحقیقات ABC News دندان پزشکانی که به اندازه کافی آموزش ندیده اند بچه ها را در معرض خطر قرار می دهند- آنها با بی حس کردن دهان بچه هنگام تمیز کردن معمولی دندان ها و یا پر کردن دندان خراب، بیش از یکی دوجین بچه را به کام مرگ برده اند.
راون بلانکو پسربچه هشت ساله بعد از اینکه دکتر دندان پزشک Michael Hechtkopf مقدار متوسط بی حس کننده (طبق نظر دندان پزشکی ویرجینیا) به او تزریق کرد درگذشت.
دندان پزشکان به طور فزاینده ای از بی حس کننده دهانی برای بچه هایی حتی با سن 18 ماه هم استفاده می کنند. در تحقیقات ABC News کشف شد که در برخی ایالت ها تنها بعد از یک دوره یک2 روزه آخر هفته ای یک فرد می تواند مجوز استفاده از بی حس کننده دهانی را دریافت کند. بله فقط آموزش 2 روزه و بعد آن آنها می توانند دندان بچه شما را بی حس کنند.
کسی می تواند فکرش را بکند که دخترش را به دندانپزشکی برده و دیگر هیچ وقت به خانه برنگرداند؟ این گفته Ommettress Travis است که دختر 5 ساله اش را برای پر کردن دندان برد و بعد از بی حس کردن دخترش جان باخت. دندان پزشک این دختر به خاطر استفاده بیش از اندازه از ماده بی حس کننده باعث مرگش شد.
تعدادی از کلاس های این دندانپزشکان در سالن های هتل های محلی برگزار شده و در 5 سال گذشته بیش از 18000 دندان پزشک برای این کلاس های یک هفته ای ثبت نام کرده اند.
سخن گوی دندان پزشکی کودکان آکادمی آمریکایی می گوید که این دوره آموزشی آخر هفته ای ناکافی است و نمی تواند دندان پزشکان را برای موردهای اورژانسی که دراثر استفاده از مواد بی حسی به وجود می آید آماده کند.
امروز من برای دخترم وقت دندان پزشکی گرفتم، این یکی از برنامه هایی بوده که هفته هاست قرار است انجام دهم. اما وقتی این داستان را خوانده عصبی شده و من هرگز قبلا چنین چیزهایی به ذهنم هم نرسیده بود. بعد از این فکر کردم که باید از دندان پزشک راجع به تخصصش در زمینه بی حسی و آموزش هایی که لازم بوده سوال کنم.
من تنها می پنداشتم که یک دندان پزشک باید در مورد کاری که انجام می دهد کاملا اطلاعات داشته باشد، اینطور نیست؟
خوب دانش قدرتمند است. من سوال های زیادی در این ملاقات خواهم پرسید، و مطمئن نیستم که اجازه بدهم او را بی حس کنند. و اگر دکتر بی حسی را پیشنهاد داد باید در مورد خطرهای احتمالی توضیح بدهد.
خوب شما چه فکر می کنید؟

کودک/ قبل از اینکه فرزند خود را به دندانپزشکی ببرید این متن را بخوانید

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کودک/ قبل از اینکه فرزند خود را به دندانپزشکی ببرید این متن را بخوانید » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X