تيم شهرداري و هراس از خود زني

' دو هفته ديگر تا پايان مسابقات ليگ يك فاصله داريم تا ضمن تلافي ناكامي هاي متعدد و غير قابل باور،گامي محكم براي ماندن در ليست دسته يكي هاي فوتبال باشگاهي كشور برداريم .
در هفته اي كه گذشت تعداد بيشماري از علاقه مندان فوتبال اردبيل با تماشاي ديدار دو تيم شهرداري اردبيل و صنعت نفت آبادان از طريق صفحه جعبه جادويي دو ساعت زجر كشيدند و حسرت فرصت هاي از دست رفته آغاز فصل را خوردند.
موفقيت تيم شهرداري در هر بازي شادي و سرور مردم استان را به دنبال دارد و ناكامي آن غم حاصل از شكست را نصيب آنها مي كند.اما تيم واقعي ما آن نبود كه در آبادان ديده شد.فاصله تيم ما با صنعت نفت پنج گلي نبود كه در آن ديدار وارد دروازه ما شد.
تيم فوتبال شهرداري با همه نابساماني هاي موجود و فشارهاي وارده بر آن و تغييرات پي در پي در كادر فني و بازيكنان مي تواند در دو بازي آخر خود با سلاح روحيه و يكپارچگي، دو مدعي ليگ را از سر راه بردارد.
تيم شهرداري در اردبيل و هم در آخرين بازي خود در تهران مي تواند از مزيت تماشگر پر روحيه بخش برخوردار باشد و در سايه روحيه بالا و اتحاد و صميميت بتواند از سد اين دو حريف بگذرد. كادر فني در دو مسابقه اخير به تغييراتي در تركيب تيم دست زده است كه استفاده از جوانان و ميدان دادن به كساني كه از اول فصل كاري جز تمرين كردن نداشتند مي تواند نويد بخش روزهاي خوش براي آينده فوتبال شهرداري باشد.
در شرايط حاضر طرح برخي از مسائل و تلاش بعضي ها براي بهم زدن آرامش تيم و اظهار نظرهايي از روي غرض ورزي كاري از پيش نمي برد و ناگفته پيداست كه در اين فرصت كم و اندك بيان مطالبي كه ناشي از ديد موشكافانه باشد و انتقاد هاي فني و از بعد فوتبال مطرح شود مي تواند در ايجاد حاشيه امن و دلگرم كردن بازيكنان و كادر فني براي فراموش كردن بازي صنعت نفت و پيدا كردن آمادگي روحي و رواني براي كسب موفقيت در مقابل دو تيم خونه به خونه و پيكان مساعدت نمايد.
در اين فرصت بحث ما اين نيست كه با ذكر دلايل و مطالبي در ارتباط با حضور و يا عدم حضور بازيكني در ميدان صحبت كنيم .اعتقاد بر اين داريم كه در همه رشته هاي ورزشي و بخصوص در فوتبال بايد با بازيكن سالاري مبارزه شود و اگر در يك تيم و مجموعه اي از ورزشكاران ريشه هاي اين صفت مذموم خشكانده شود مي توان بر بسياري از مشكلات پيروز شد و راه موفقيت در پيش گرفت.
اگر ما بهترين تيم را داشته باشيم و با بالاترين آمادگي جسماني به ديار حريفان برويم اما فاقد روح جنگندگي ،اتحاد و يكپارچگي باشيم هرگز به نتيجه نمي رسيم. در شرايطي كه تيم ما با آن روبرو است مي خواهيم با پيروزي در هر دو ديدار باقيمانده به فصل آينده اميدوار باشيم و در مقابل، حريفان ما نيز بنابه دلايل مختلف خواهان پيروزي بر ما هستند.در اين نبردتنها يكپارچگي و اتحاد مي تواند مسير ما را به هدف هموارتر كند و نه خود زني. بي ترديد انتقاد در اين راستا و از روي هدف خيرمي تواند نقشي پر رنگ را ايفا نمايد.هرگز براي اثبات راي خود، شكست تيم را نخواهيم كه اين تيم از آن كسي نيست و متعلق به كل مردم استان و دوستداران فوتبال در منطقه است.
اگر خود خواهي و منيت مانع دست يابي و رسيدن تيم به هدف باشد گناهي نابخشودني براي بانيان و مسببان آن خواهد بود.براي دو هفته خط بطلان و قرمزي بر افكار غلط خود بكشيم و بمانند سربازي در خدمت تيم قرار بگيريم و اجازه ندهيم افرادي در فكر آن باشند كه بخاطر خود و منافع خود به تيم ضربه بزنند و بر آرا و عقايد باطل و بي اساس پافشاري نمايند.
اين روز ها طرح مسائل منفعت طلبانه،خود خواهانه و فرد گرايانه جايي در فضاي حاكم بر تيم نمي تواند داشته باشد.بهتر است كساني كه قدرت و توان تقويت روح يكپارچگي را ندارند حداقل براي دو هفته دم فرو بندند و براي خدمت به فوتبال اردبيل و به خاطر حرمت تماشاگران كاري به تيم نداشته باشند. و با نظاره از دور و بدون حاشيه سازي امكان نتيجه گرفتن در دو بازي آخر ليگ را فراهم نمايند و بدون شك با پايان رقابت ها مي توانيم حرف هاي زيادي بزنيم و از هر دري سخن بگوييم'.
6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تيم شهرداري و هراس از خود زني» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X