نخستين جشنواره منطقه اي فيلم كوتاه در رامسر پايان يافت

در اين جشنواره دو روزه فيلم سازاني از شهرستان نور در غرب استان مازندران تا آستانه اشرفيه در شرق استان گيلان حضور داشتند.
45 اثر از ميان 75 اثر ارسالي به دبيرخانه در اين جشنواره كه توسط هيات داوران انتخاب شده بود ، نمايش داده شد.
هيات داوران در پايان دو روز برگزاري اين جشنواره فيلم ' مرخصي آقاي رزمنده ' را شايسته دريافت تنديس و جايزه اول جشنواره انتخاب كرد و فيلم ' شب بد براي شكار ' را نيز به عنوان رتبه دوم و حائز جايزه و لوح تقدير دانست.
همچنين هيات داوران جشنواره ضمن تقدير از فيلم ' لبخند ' ، فيلم ' آدم هاي سربه زير ' را به خاطر مضمون به روز و ساختاري مناسب به عنوان بهترين فيلم اين جشنواره برگزيد.
هيات داوران در بخش كارگرداني نيز فيلم ' لبخند ' را شايسته دريافت تنديس اول جشنواره و فيلم ' شب بد براي شكار ' را حائز دريافت جايزه و لوح تقدير انتخاب كرد.
در بخش فيلمنامه نيز هيات داوران فيلم ' آدم هاي سربه زير' را شايسته دريافت تنديس اول جشنواره و فيلم
' بر چسب ' را حائز دريافت جايزه و لوح تقدير دانست .
هيات داوران اين جشنوراه در بخش تصويربرداري نيز فيلم 'مرخصي آقاي رزمنده ' را شايسته دريافت تنديس اول جشنواره و فيلم ' شب بد براي شكار' را حائز دريافت جايزه و لوح تقدير دانست.
همچنين در بخش تدوين نيز فيلم ' آدم هاي سربه زير' شايسته دريافت تنديس اول جشنواره و فيلم ' يك اتفاق ساده ' حائز دريافت جايزه و لوح تقدير شناخته شد.
هيات داوران در بخش هاي پويا نمايي و مستند نيز به ترتيب فيلم هاي ' آدم برفي ' و ' سرخ ، سبز و سياه ' را به عنوان فيلم هاي برتر انتخاب كرد و تنديس جشنواره را در اين بخش ها به اين دو فيلم اهدا كرد.
در آئين اختتاميه اين جشنواره علاوه بر هنرمندان و كارگردانان ، مسئولان شهرستان هاي مختلف استان مازندران و گيلان نيز حضور داشتند.
/1602/7515/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستين جشنواره منطقه اي فيلم كوتاه در رامسر پايان يافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X