پنج کارگردان فیلم‌اولی مجوز فیلمسازی گرفتند

پنج کارگردان فیلم‌اولی مجوز فیلمسازی گرفتند

مهر/ شورای پروانه ساخت اداره کل سینمای حرفه‌ای برای متقاضیان ساخت فیلم اول اطلاعیه‌ای صادر کرد.
متن این اطلاعیه به این شرح است: نظر به استقبال بی سابقه متقاضیان اخذ مجوز کارگردانی سینمای حرفه ای از ابتدای تیر سال جاری تعداد 42 عنوان درخواست جدید و تعداد 22 عنوان درخواست تجدید نظر از طرف متقاضیان فیلم اول با ارائه نمونه فیلمه های جدید در دبیرخانه اداره کل سینمای حرفه ای ثبت و از 19 شهریور درخواست های مذکور در جلسات فوق العاده شورای صدور پروانه ساخت مورد استفاده قرار گرفت.
در مرحله اول بر مبنای امتیازات کسب شده در ارزیابی نمونه فیلم های ارائه شده، تعداد 24 متقاضی انتخاب و پس از احتساب جمیع امتیازات دیگر در خصوص (سابقه دستیاری حرفه ای، تحصیلات سینمایی، جوایز و حضور در جشنواره های داخلی و خارجی و همچنین مجموعه فعالیت های سینمایی و هنری) توسط هر متقاضی به اتفاق آرای صلاحیت کارگردانی تعداد پنج متقاضی به شرح فهرست ذیل تایید شد.
این مصوبه صرفا در خصوص تأیید صلاحیت کارگردانی افراد مذکور بوده و صدور پروانه ساخت پروژه های پیشنهادی، منوط به تأیید فیلمنامه های ارائه شده خواهد بود.
بر همین اساس فهرست متقاضیان تایید شده به شرح زیر است:
عادل یراقی، احسان بیگلری، حجت قاسم زاده اصل، رضا دادویی، اکتای براهنی

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پنج کارگردان فیلم‌اولی مجوز فیلمسازی گرفتند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X