تهیه طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است

تهیه طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است

ایرنا/ رییس گروه شهرسازی دفتر توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی کشور گفت: تهیه و تدوین طرح مطالعاتی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است.

امیرحسن میررحیمی روز سه شنبه افزود: این طرح مطالعاتی در شهرهایی از جمله دوگنبدان، الیگودرز، کوهدشت، شهرضا، نیشابور، جیرفت، ایرانشهر، بناب و میانه در حال اجرا است.
وی بیان کرد: میزان اعتبار اختصاص یافته برای تهیه و تدوین طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی این 14 شهر کشور به جمعیت و مساحت آنها بستگی دارد.
میررحیمی اظهار کرد: طرح توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی این 14 شهر کشور تا پایان خرداد 94 تهیه و تدوین خواهد شد.

وی عنوان کرد: برنامه های توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی یک برنامه فرابخشی است و لازمه موفقیت اجرای آن در گرو همکاری و هماهنگی تمام دستگاه های مربوطه است.
میررحیمی ابراز داشت: برای تهیه و تدوین طرح ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی شهر دوگنبدان یک میلیارد و 180 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی افزود: کار توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی شهر دوگنبدان در پنج مرحله اجرا می شود.
میررحیمی گفت: شناسایی محله های فقیرنشین و بررسی راهکارهای پیمایش اجتماعی و فرهنگی محله های غیررسمی از مهمترین اقدامات انجام در محله های غیررسمی شهر دوگنبدان است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهیه طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات