تهیه طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است

تهیه طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است

ایرنا/ رییس گروه شهرسازی دفتر توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی کشور گفت: تهیه و تدوین طرح مطالعاتی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است.

امیرحسن میررحیمی روز سه شنبه افزود: این طرح مطالعاتی در شهرهایی از جمله دوگنبدان، الیگودرز، کوهدشت، شهرضا، نیشابور، جیرفت، ایرانشهر، بناب و میانه در حال اجرا است.
وی بیان کرد: میزان اعتبار اختصاص یافته برای تهیه و تدوین طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی این 14 شهر کشور به جمعیت و مساحت آنها بستگی دارد.
میررحیمی اظهار کرد: طرح توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی این 14 شهر کشور تا پایان خرداد 94 تهیه و تدوین خواهد شد.

وی عنوان کرد: برنامه های توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی یک برنامه فرابخشی است و لازمه موفقیت اجرای آن در گرو همکاری و هماهنگی تمام دستگاه های مربوطه است.
میررحیمی ابراز داشت: برای تهیه و تدوین طرح ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی شهر دوگنبدان یک میلیارد و 180 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی افزود: کار توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی شهر دوگنبدان در پنج مرحله اجرا می شود.
میررحیمی گفت: شناسایی محله های فقیرنشین و بررسی راهکارهای پیمایش اجتماعی و فرهنگی محله های غیررسمی از مهمترین اقدامات انجام در محله های غیررسمی شهر دوگنبدان است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهیه طرح مطالعاتی سکونتگاه های غیررسمی 14 شهر کشور در حال اجرا است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X