راهنمای خرید دستمال کاغذی مرغوب

راهنمای خرید دستمال کاغذی مرغوب

خراسان/ شاید به نظر شما هم عجیب برسد که برای تهیه دستمال کاغذی، به راهنمای خرید نیاز باشد، اما با توجه به نکاتی که در ادامه خواهید خواند، احتمالا دفعه بعد دستمال کاغذی بهتری می خرید. دستمال کاغذی اگرچه یک بار مصرف است، اما باید 3 ویژگی مهم را داشته باشد. بهداشتی، ارزان و در عین حال باکیفیت و مرغوب بودن، 3 ویژگی است که باید دستمال کاغذی داشته باشد.
داشتن بافت برجسته
کاغذ دستمال کاغذی بهتر است که بافتی برجسته داشته باشد تا هم مقدار و هم سرعت جذب رطوبت را افزایش دهد. دستمال هایی که بافت برجسته ندارند، کمتر کارایی دارند.
نداشتن پرز
کاغذ دستمال پس از تماس با رطوبت نباید کاملا جمع، پودر یا گلوله گلوله شود و تکه های آن روی دست و صورت بماند. دستمال کاغذی نباید پس از استفاده، از خود پرز به جا بگذارد وگرنه بی کیفیت است و احتمالا بهداشتی هم نیست.
یکنواخت بودن
سطح دستمال کاغذی نباید لک، پاره، سوراخ یا غیریکنواخت باشد. ناخالصی، آلودگی، مواد و اجسام زاید مانند رشته های نازک چوب، ذرات غبار و مانند این ها نیز نباید در الیاف آن رخنه کرده باشد. شما می توانید یک برگ از دستمال کاغذی را در برابر نور بگیرید تا با دقت در آن، از یکنواختی الیاف در تمام سطوح دستمال مطمئن شوید.
راحت کشیده شدن
دستمال نباید بوی نامطبوع یا نامعلوم بدهد. چه جیبی، چه رول، چه جعبه ای، تازدگی و بسته بندی آن باید به گونه ای باشد که هنگام کشیدن و خارج کردن دستمال، برگ ها به راحتی و بدون گیر یا ایجاد پارگی در بخش های غیر پرفراژ خورده خارج شود.
داشتن علامت استاندارد
پوشش، بسته بندی و جعبه دستمال کاغذی باید طوری محکم و بادوام باشد که محل پرفراژ شده برای باز کردن و خارج کردن برگه های دستمال، به راحتی و بدون دردسر جدا شود یا پارگی و تورفتگی در اطراف آن ایجاد نشود. همچنین شما باید از وجود علایم و نشانه های استاندارد و بهداشتی روی جعبه و بسته بندی، تعداد برگ ها، ابعاد، دولا یا چندلا بودن، سفید یا رنگی و ساده یا نقش دار بودن محصول با مشخصات مندرج بر بسته بندی مطمئن شوید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راهنمای خرید دستمال کاغذی مرغوب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X