کارشناس حقوقی فوتبال: برای برکناری دایی باید نامه کتبی داده شود

کارشناس حقوقی فوتبال: برای برکناری دایی باید نامه کتبی داده شود

فارس/ کارشناس حقوقی فوتبال گفت: حرف دایی مبنی بر اینکه باید حکم به او داده شود تا در تمرینات حاضر نشود، درست و منطقی است.
احمد‌رضا براتی در خصوص اینکه دایی اعلام کرده تا زمانی که حکم بر برکناری او داده نشود در تمرینات حاضر می‌شود، اظهار داشت: این حرف درست است وقتی که دو نفر رسما اعلام همکاری می‌کنند، نمی‌توان برای قطع همکاری به صورت شفاهی عمل کرد، باید در نامه‌ای کتبی این امر اعلام شود.
وی ادامه داد: اصول کار آن چیزی است که علی دایی می‌گوید. باشگاه باید رسما این موضوع را مکتوب کند.
کارشناس حقوقی فوتبال در مورد اینکه دایی و درخشان در رختکن تیم حاضر شده‌اند و مثل اینکه همان‌ جا مراسم تودیع و معارفه برگزار شده، گفت: این مسائل من‌درآوردی است. اگر قانونی و رسمی بخواهیم صحبت کنیم باید نامه داده شود. دایی هم می‌توانست با تودیع و معارفه سر کار خود بیاید. اینکه علی دایی می‌تواند در تمرینات حاضر شود امری کاملا قانونی است.
وی در مورد حق و حقوق دایی تصریح کرد: ما نمی‌توانیم در این باره دقیق صحبت کنیم زیرا از مفاد قرارداد خبر نداریم اما اگر شرط فسخ یک‌جانبه برای باشگاه در نظر گرفته نشده باشد باید غرامت کل مبلغ قرارداد پرداخت شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارشناس حقوقی فوتبال: برای برکناری دایی باید نامه کتبی داده شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X