طنز/ انواع جدایی چی از چی

طنز/ انواع جدایی چی از چی

اعتماد/ کارشناسان معتقدند این روزها آمار جدایی زوج ها به شکل نگران کننده یی در حال افزایش است و اگر همین طور پیش برویم باید منتظر پدیده یی به نام «سونامی جدایی » در کشور باشیم. امروز در تاریکخانه سعی کردیم برند های معتبر جدایی در کشور را بررسی و اعلام کنیم:
جدایی نادر از سیمین: معروف ترین، معمول ترین و عرف ترین نوع جدایی در کشور است. اغلب نادر و سیمین در فیس بوک با هم آشنا و در وایبر از هم جدا می شوند. در نوع دیگر این جدایی نادر از طریق مادرش در آرایشگاه زنانه با سیمین آشنا شده و ازدواج می کند و پس از بروز مشکلات چون سیمین دختر زری خانم است جدایی محضری رخ نداده زوجین طلاق حسی می گیرند.
جدایی علی دایی از پرسپولیس: بالیوودی ترین و اکش ترین جدایی در 100 سال اخیر. عامل جدایی: تراکم ارایه شده به یک بساز و بفروش. مصداق عینی شعار ما می گیم شاه نمی خوایم نخست وزیر عوض میشه. علت جدایی: غش کردن یکی از طرفین ماجرا.
جدایی تماشاچیان از ورزشگاه: به زودی منجر به واردات تماشاچی از کشور دوست و برادر چین می شود. حسن: عدم وجود واژه شیر سماور در ادبیات رسمی چینی. عیب: تماشاگران همه تیم ها یکدست می شوند.
جدایی مصلحتی پدر سرباز وظیفه از مادرش: در این نوع جدایی شیک که به طلاق سفید معروف است فرزند خانواده به شدت خوشبخت شده و تحت تاثیر مثبت این جدایی چند سال از دیگر همسن و سالانش پیش می افتد. هشدار: بارها مشاهده شده طلاق مصلحتی برای معافی فرزند رخ داده اما بعد از به خیر گذشتن ماجرا یکی از طرفین خوشی زده زیر دلش و گفته بهتر نیست این دوران شیرین ادامه پیدا کند؟ از ما گفتن بود.
جدایی جیب ملت از امکان خرید: سخت ترین، جانسوز ترین و جانکاه ترین نوع جدایی در کشور است. در رنکینگ بین المللی این جدایی پنج ستاره All inclusive است.
جدایی حق التحریر از نویسنده: طبیعی ترین و جاافتاده ترین نوع جدایی در کشور است.
جدایی باران از کشور: باران جلای وطن کرده و به این ترتیب امکان جدایی غیابی و از راه دور میسر شده.
جدایی پالم از لبنیات: تخیلی ترین، فانتزی ترین و غیرمحتمل ترین جدایی کشور است. به کلیه زوج ها پیشنهاد می شود از ماجرای پالم و لبنیات الگوبرداری کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طنز/ انواع جدایی چی از چی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X