آقای علیپور چرا زمانی که در مسند قدرت بودی کاری نکردی؟

آقای علیپور چرا زمانی که در مسند قدرت بودی کاری نکردی؟

جام نیوز/ سرپرست تیم استقلال گفت: «اگر می خواستید مشکل را حل کنید همان زمان می آمدید و به قول خودتان ریشه فساد را می خشکاندید.» میرشاد ماجدی درباره اظهارنظر حجت الاسلام علیپور پیرامون اینکه وی قرارداد 9 بازیکن استقلال را از سازمان لیگ برده است عنوان کرد: «از علیپور تعجب می کنم که چنین حرفی می زند و می گوید 9 قرارداد را برده است. من قرارداد همه بازیکنان را بردم.»وی ادامه داد: «بحث رقم قراردادها در حوزه مسائل کلان باشگاه است و این قضایا به من ارتباطی ندارد. هیات مدیره و مدیرعامل درباره رقم قراردادها تصمیم گرفتند و نه ماجدی.»
سرپرست استقلال درباره اظهارنظر علیپور پیرامون اینکه رای کمیته اخلاق درباره اتهامات مطرح شده از سوی سه بازیکن به قلعه نویی باید باطل شود گفت: «من این بحث را از جانب خودم مطرح می کنم. کاری به قلعه نویی ندارم ولی کاری که شما انجام دادید با روح ورزش منافات داشت. شما این همه سال مسول کمیته اخلاق و منشور بودی چرا آن زمان برخورد نکردی؟ آن زمان سکوت کردی و حالا دو روز مانده به بازی با نفت تیم را برهم می ریزی؟ چرا آن زمان که خودت بودی برخورد نمی کردی؟ خیلی تخلفات هست که در این فوتبال وجود دارد اما چشم به روی آنها می بندیم و حالا به یک سری اتهامات که ثابت هم نشده می رسیم.»وی افزود: «برای من جای سوال است که چرا با تازگی مد شده است که وقتی آدم از مسئولیت افتاد شروع به مصاحبه می کند. کارتان درست نیست و با روح فوتبال منافات دارد. اگر دنبال تسویه حساب شخصی با قلعه نویی هستید باید بیرون فوتبال این بحث را جلو ببرید.»سرپرست استقلال تصریح کرد: «هر بار گفتیم منظورتان چه کسی است گفتید م.د، ع.ن. چه زمانی رسما گفتید؟ شما زمانی که مسولیت کمیته اخلاق را داشتید چرا سکوت می کردید؟ متاسفم چنین روندی وجود دارد. اگر می خواستید مشکل را حل کنید همان زمان می آمدید و به قول خودتان ریشه فساد را می خشکاندید.»
ماجدی درباره اینکه علیپور گفته بود که اگر حرف بزند سیلی می آید اظهار داشت: «ما همچنان منتظر سیل هستیم. آقای علیپور بگو. چون شما اگر نگویی به فوتبال خیانت کردی. مسئول بودی و این خیانت شماست. الان که در مسند قدرت نیستی داری این حرف ها را می زنی.»

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آقای علیپور چرا زمانی که در مسند قدرت بودی کاری نکردی؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X