چرا شماره حسابی که مسئولان پرسپولیس به آن پول کشتی‌گیران را ریخته‌اند اعلام نمی‌شود؟!

چرا شماره حسابی که مسئولان پرسپولیس به آن پول کشتی‌گیران را ریخته‌اند اعلام نمی‌شود؟!

فارس/ نماینده تام الاختیار کشتی‌گیران طلبکار از باشگاه پرسپولیس گفت: اگر مسئولان وقت پرسپولیس می‌گویند ۸۰۰ میلیون طلب کشتی‌گیران را داده‌اند چرا شماره حسابی که این پول به آن واریز شده را اعلام نمی‌کنند؟
بحث مطالبات مالی کشتی‌گیران از باشگاه پرسپولیس هنوز حل نشده و نماینده تام‌الاختیار آنها هنوز به دنبال گرفتن پول این کشتی‌گیران از باشگاه پرسپولیس است و این در حالی است که مسئولان وقت باشگاه اعلام کردند که این پول به کشتی‌گیران پرداخت شده اما از طرف دیگر و به گفته نماینده تام‌الاختیار کشتی‌گیران هیچ پولی به هیچ حسابی واریز نشده است.
حمید کلوانی نماینده تام‌الاختیار حقوقی کشتی‌گیران باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در همین رابطه گفت: در خصوص اظهارات رحیمی مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر اینکه رویانیان گفته به کشتی‌گیران بدهی نداریم و این بدهی به آنها پرداخت شده و با توجه به اظهارات حسین هدایتی که من با وی صحبت کرده‌ام که آیا واقعاً این پول به رؤیانیان پرداخت شده یا نه، باید بگویم که در جلسه‌ای که با هدایتی داشتم مشخص شد که وی از رؤیانیان طلب سنگینی دارد که قرار بوده 800 میلیون از طرف رؤیانیان به هدایتی پرداخت شود که هدایتی به مدیرعامل سابق پرسپولیس گفته این 800 میلیون تومان را به کشتی‌گیران بدهد و این یعنی هدایتی خواهان پرداخت پول کشتی‌گیران شده است.
وی ادامه داد: کل قرارداد کشتی‌گیران یک میلیارد و 35 میلیون تومان است و فقط کشتی‌گیران تاکنون 335 میلیون تومان پول گرفته‌اند. الان برای ما سؤال است که وقتی هدایتی می‌گوید از رؤیانیان خواسته 800 میلیون تومان به کشتی‌گیران بدهد و از طرفی دیگر رؤیانیان هم عنوان کرده که 800 میلیون طلب کشتی‌گیران پرداخت شده این مشخص می‌کند که رقم کشتی‌گیران یک میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است که قطعاً چنین چیزی صحت ندارد، چرا که همانطور که گفتم رقم قرارداد کشتی‌گیران یک میلیارد و 35 میلیون تومان است.
نماینده تام‌الاختیار کشتی‌گیران طلبکار از باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش با خبرگزاری فارس، گفت: کشتی‌گیران حدود 700 میلیون تومان از پرسپولیس طلبکار هستند و مسئولان وقت پرسپولیس بگویند که آن 800 میلیون تومانی که عنوان کرده‌اند به حساب کشتی‌گیران پرداخت شده به چه حساب و چه شماره‌ای بوده است؟ چرا شماره حسابی که به قول آنها این پول پرداخت شده را اعلام نمی‌کنند تا مسئولان پرینت آن حساب را بگیرند تا مشخص شود که پول به حساب کشتی‌گیران ریخته شده یا نه. اگر به حساب یکی از 21 کشتی‌گیر طلبکار این پول ریخته شده چرا نامی از این فرد اعلام نمی‌شود؟
وی در پایان گفت: برای صحت و سقم صحبت هایم می‌توانید اظهارات من را از حسین هدایتی پیگیری کنید و او می‌تواند شهادت دهد که صحبت‌های من درست است یا نه.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا شماره حسابی که مسئولان پرسپولیس به آن پول کشتی‌گیران را ریخته‌اند اعلام نمی‌شود؟!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X