تماشا کنید/ باگ iOS در لاک اسکرین و این بار دسترسی به تمامی‌مخاطبین

تماشا کنید/ باگ iOS در لاک اسکرین و این بار دسترسی به تمامی‌مخاطبین

ترنجی/ اگر به خاطر داشته باشید پیش از این برایتان از باگ‌هایی در iOS گفتیم و تا جایی که توانستیم راه‌های رفع این باگ‌ها را نیز برایتان ذکر کردیم. اما متاسفانه تعداد این باگ‌ها زیاد هستند و نمی‌توانیم همه ی آن‌هارا برایتان پوشش دهیم. این باگ بزرگ که در لاک اسکرین iOS 7 وجود دارد، می‌تواند تمامی‌مخاطبان، شماره‌ها و اطلاعاتشان را بدون باز کردن قفل دستگاه در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر آن شما می‌توانید با هر کدام از این مخاطب‌ها تماس برقرار کنید، پیام متنی بفرستید، ایمیل ارسال کنید و …

برای این که این باگ را امتحان کنید در ابتدا باید دستگاه اپلی دیگری داشته باشید که دلیل آن توضیح داده خواهد شد. تمام گام‌ها را با دقت دنبال کنید.

1. در لاک اسکرین Siri را با نگه داشتن دکمه ی Home فراخوانی کنید و بوسیله ی آن مانند مطلب قبلی با مخاطبی (که درستگاه اپلی دارد) تماس برقرار کنید.

2. تماس را روی حالت FaceTime قرار دهید و دستگاه خود را قفل کنید.

3. درخواست FaceTime در دستگاه دیگر را لغو کنید (دلیل اپلی بودن دستگاه دیگر همین جا است).

4. صفحه را روشن نمایید تابه پایان رسیدن تماس را مشاهده کنید و این شما و این لیست مخاطبین.

برای درک بهتر این باگ شما می‌توانید ویدیوی آزمایش این باگ را در همین مطلب مشاهده کنید. البته این باگ، باگ بسیار خطرناکی نیست زیرا همیشه امکان اجرای این باگ وجود ندارد اما برای احتیاط بهتر است آن را رفع کنید. برای رفع این باگ باید Siri در لاک اسکرین غیرفعال شود. برای غیر فعال کردن Siri به آدرس Settings>General>Passcode بروید و در آن جا Siri را در لاک اسکرین غیرفعال کنید.

امیدواریم این باگ در نسخه ی نهایی iOS 8 برطرف شود و باگ جدیدی جایگزین آن نشود. نظر شما در این رابطه چیست؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تماشا کنید/ باگ iOS در لاک اسکرین و این بار دسترسی به تمامی‌مخاطبین» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X