شعار «حیا کن - رها کن» و پخش شیرینی در درفشی‌فر

شعار «حیا کن - رها کن» و پخش شیرینی در درفشی‌فر

تسنیم/ سرمربی جدید تیم پرسپولیس در محل تمرین حضور پیدا کرد.
حمیدرضا سیاسی و منتقمی رئیس هیئت مدیره و سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس وقتی دیدند مقابل درِ ورزشگاه درفشی‌فر شلوغ است از درِ پشتی ورزشگاه وارد شدند. همچنین حمید درخشان سرمربی جدید تیم پرسپولیس در شرایطی که هواداران این تیم علی دایی را تشویق می‌کردند به محل تمرین پرسپولیس آمد. این در شرایطی بود که شعار «درخشان حیا کن - پرسپولیس را رها کن» از سوی هواداران شنیده می‌شد.
* نکته جالب اینجا بود زمانی که درخشان وارد درفشی شد علی دایی در حال مصاحبه بود و این دو با هم روبرو نشدند. این دو وقتی با هم روبرو شدند از کنار هم عبور کردند.
* درخشان بدون توجه به حضور دایی به همراه سیاسی، طاهری و منتقمی و حسین عبدی به اتاق سرمربی ورزشگاه درفشی‌فر رفت و جلسه‌ای برگزار کردند.
*هنگام حضور حمید درخشان در ورزشگاه درفشی‌فر درگیری بین هواداران این تیم رخ داد که با دخالت لیدرها به اتمام رسید.
*درخشان در شرایطی به دفتر سرمربی در ورزشگاه درفشی‌فر رفت که تمام بازیکنان و اعضای تیم در محوطه چمن ورزشگاه حضور داشتند.
* بسیاری از هواداران پرسپولیس توانستند خود را به نیمکت برسانند و با علی دایی صحبت کنند.
* هنگامی که درخشان به همراه سیاسی، منتقمی، عبدی، کاظم پور و طاهری به داخل رختکن رفته بودند علی دایی و دستیارانش روی نیمکت ورزشگاه نشسته بودند.
* در شرایطی که خیلی از هواداران دایی با ناراحتی داخل ورزشگاه آمده بودند تعدادی از هواداران درخشان و مخالف دایی با جعبه شیرینی به ورزشگاه آمدند و حمید درخشان را مورد تشویق قرار داده و حضورش در پرسپولیس را تبریک گفتند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شعار «حیا کن - رها کن» و پخش شیرینی در درفشی‌فر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X