شماره پیامک 300051110 برای ارسال اخبار و اطلاعات پلیسی

شماره پیامک 300051110 برای ارسال اخبار و اطلاعات پلیسی

ایرنا/ رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس کرمان گفت: شماره پیامک 300051110 مرکز فوریت های پلیسی 110 ناجا آماده دریافت هر گونه اخبار و اطلاعات پلیسی شهروندان و اعلام پیشنهادات و انتقادات در رابطه با یگان های ناجاست.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'هاشمی' بیان کرد: تغییراتی که در دهه 70 در نیروی انتظامی صورت گرفت با هدف تغییر رویکرد و روال کاری و تبدیل واحد نظامی به واحد اجتماعی و شکل گیری پلیس اجتماعی بوده و پس از گذشت چند سال اکنون از افتخارات پلیس است که بزرگترین شبکه اجتماعی را در کشور داراست.
وی افزود: نیروی انتظامی با ایجاد سامانه 110 در برقراری ارتباط میان شهروندان و پلیس و همچنین جلب اعتماد اجتماعی گام های بلندی برداشته است.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس کرمان اظهار کرد: این سامانه به شهروندان اجازه می دهد درخواست های فوریتی خود را اعلام کنند و در اسرع وقت پلیس به کمک آنها آید.

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی این سامانه جلب رضایت مردم است بیان کرد: شهروندان باید توجه کنند با اعلام درخواست های فوریتی خود به این سامانه توان عملیاتی پلیس در مقابله با جرایم و حضور به موقع آنها را با تفکیک تماس های خود افزایش دهند.

سرهنگ هاشمی تصریح کرد: بخشی از تماس ها با 110 به راهنمایی و دریافت اطلاعات مردم از پلیس منجر می شود و کارشناسان این مرکز راهنمایی لازم را به شهروندان برای پیگیری موضوع خود ارایه می دهند.
وی با بیان اینکه مردم، نیروی انتظامی را ملجأ و پناهگاه مطمئنی برای حل مشکلاتشان می دانند، گفت: پلیس همواره پاسخگوی مطالبات و خواسته های به حق شهروندان در حوزه مسایل انتظامی، ترافیکی، انضباط اجتماعی و طرح های امنیت محله محور است.
وی با اشاره به فرهنگ سازی لازم در خصوص تماس با 110 و اشاعه این فرهنگ در مهدهای کودک و مدارس توسط کارشناسان انتظامی، به شهروندان بویژه خانواده ها توصیه کرد: هرگونه موارد مشکوک را به سرعت با مرکز فوریت های پلیسی در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن اقدام قانونی با آن صورت پذیرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شماره پیامک 300051110 برای ارسال اخبار و اطلاعات پلیسی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X