معاون دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت: شفاف‌سازی عملکرد معادن در دستور کار است

معاون دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت: شفاف‌سازی عملکرد معادن در دستور کار است

باشگاه خبرنگاران/ معاون دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه طرح نصب سیستم مونیتورینگ در معادن منتظر تامین اعتبار و انتخاب مجری است، گفت: هدف معاونت امور معادن وزارت صنعت شفاف‌سازی میزان تولید و برداشت معادن کشور است.

عباسعلی ایروانی با بیان اینکه تاکنون کنترل معادن به صورت سنتی انجام می‌شد، اظهار داشت: طرح نصب سیستم مونیتورینگ در معادن منتظر تامین اعتبار و انتخاب مجری است که چارچوب کلی این طرح برای معادن با تولید بالا و متمرکز است.

معاون دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت افزود: هدف معاونت امور معادن وزارت صنعت شفاف‌سازی میزان تولید و برداشت معادن کشور است.

وی تصریح کرد: ما پی‌گیر برداشت‌های غیرمجاز و سرقت مواد معدنی و وصول حقوق دولتی معادن هستیم.

وی اظهار داشت: تقویت نظارت در دستور کار قرار دارد تا بهره‌برداران بدانند ما با نظارت قوی‌تر فعالیت آنها را رصد می‌کنیم.

ایروانی در ادامه به کوچک مقیاس بودن معادن کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون حدود 5 هزار و 400 معدن فعال در کشور داریم که عمدتا با مقیاس‌های بسیار کوچک هستند.

وی افزود: از این رو یکی از سیاست‌های ما این است که تا جایی که امکان دارد معادن کوچک را ادغام و یا در واگذاری‌های آتی قرار دهیم.

معاون دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت تصریح کرد: باید میزان تولید معادن کشور را همرا ه با شفاف‌سازی بالا ببریم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت: شفاف‌سازی عملکرد معادن در دستور کار است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X