پرداخت بیش از دو میلیارد ریال اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری ها

پرداخت بیش از دو میلیارد ریال اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری ها

ایرنا/ معاون توسعه منابع وپشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اختصاص دو هزار و 603 میلیارد ریال (بالغ بر 260 میلیارد تومان) دیگر از محل اعتبارات تبصره(2) ماده(39) قانون مالیات بر ارزش افزوده (سوخت) سال 1393 به حساب شهرداری ها و دهیاری ها خبر داد.

به گزارش سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، «محمد امامی امین» افزود: از مجموع این اعتبار،520 میلیارد ریال به حساب شهرداری های کلانشهرها و یکهزار و 563 میلیارد ریال به حساب سایر شهرداری ها پرداخت شده است.

وی ادامه داد: 520 میلیارد ریال نیز از محل فوق به دهیاری ها پرداخت شده است.

امامی امین همچنین افزود: طی سال 93 از محل تبصره(2) ماده(39) قانون مالیات بر ارزش افزوده، تاکنون 9 هزار و 135 میلیارد ریال(بالغ بر 913 میلیارد تومان) طی پنج مرحله در وجه شهرداری ها و دهیاری های کشور واریز شده است.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: از این اعتبار تاکنون یکهزار و 795 میلیارد ریال به حساب شهرداری کلانشهرها، پنج هزار و 538 میلیارد ریال به حساب سایر شهرداری ها و یکهزار و 795 میلیارد ریال به حساب دهیاری ها پرداخت شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرداخت بیش از دو میلیارد ریال اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X