نقوی حسینی: ائتلاف مبارزه با تروریسم درجهت تامین منافع غربی ها است/ ایران خط مقدم مبارزه با تروریسم است

نقوی حسینی: ائتلاف مبارزه با تروریسم درجهت تامین منافع غربی ها است/ ایران خط مقدم مبارزه با تروریسم است

خانه ملت/ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه ائتلاف مبارزه با تروریسم تنها برای تامین منافع غربی ها است، گفت: غربی ها درمبارزه با تروریسم سیاست دوگانه دارند.

سید حسین نقوی حسینی درگفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درواکنش به اینکه سخنگوی کاخ سفید اعلام کرده ایران درائتلاف مبارزه با تروریسم جایی ندارد، گفت: قطعا جامعه جهانی آگاه است که جمهوری اسلامی ایران یکی از قربانیان تروریسم است زیرا بیش از17 هزارنفرشهید ترور دارد، ازاین رو جامعه جهانی می داند که خط مقدم مبارزه با تروریسم ایران است و مبارزه با طالبان، القاعده، ریگی و داعش ازجمله اهداف بیشترکشورهای اسلامی است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اما این غربی ها هستند که هرجا صحبت ازمنافع آنها است نه تنها با تروریسم مبارزه نمی کنند بلکه امکانات و تسلیحات دراختیارشان می گذارند، باید گفت که گروهک های تروریستی نظیر داعش و جبهه النصره را کدام کشورها به وجود آوردند، این گروهک ها با پول و اسلحه چه افرادی دست به جنایت می زنند؛ بنابراین غربی ها از سیاست دوگانه دربرخورد با تروریسم برخوردار هستند و درجایی که منافع آنها مطرح است از تروریسم حمایت کرده و درجایی که تروریسم غرب و آمریکا را تهدید کند بلوای مبارزه با تروریسم سر می دهند.

وی تصریح کرد: چرا آمریکایی ها وارد مبارزه با طالبانی که خسارت های بی شماری را به جهان اسلام وارد کرد نشدند و به محض اینکه حادثه 11 سپتامبر اتفاق افتاد مبارزه با تروریسم را سرلوحه کار خود قرار دادند، همچنین زمانی که آمریکایی ها به وارد افغانستان شدند بازهم با گروهک طالبان مبارزه نکردند؛ بنابراین جمهوری اسلامی ایران رفتار صادقانه درغربی ها در مبارزه با تروریسم نمی بیند و معتقد است که اگرائتلافی تشکیل شود تنها برای تامین منافع غربی ها است،ازاین رو ایران برای مبارزه با تروریسم تلاش می کند اما کنار غربی ها قرار نمی گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اظهارات رئیس جمهور مبنی براینکه غرب باید راهبرد خود در مبارزه باتروریسم را مشخص کند،گفت: بعید است که غربی ها مبارزه با تروریسم را به معنای واقعی و برای دفاع از حقوق همه آحاد بشریت در پیش بگیرند، کشتارزنان و کودکان غزه و مردم عراق در مقابل داعش برای آنها هیچ اهمیتی نداشت و هیچ اقدامی درجهت جلوگیری ازآن نکردند، اما حالا که احساس می کنند داعش خطری برای غرب محسوب می شود به دنبال رفع خطر هستند، بنابراین همانطور که رئیس جمهور اشاره کرد غرب باید تکلیف خود در مبارزه با تروریسم را مشخص کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقوی حسینی: ائتلاف مبارزه با تروریسم درجهت تامین منافع غربی ها است/ ایران خط مقدم مبارزه با تروریسم است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X