درخواست بانک مرکزی از متقاضیان وام ازدواج برای تکمیل مدارک

درخواست بانک مرکزی از متقاضیان وام ازدواج برای تکمیل مدارک

مهر/ متقاضیان وام ازدواج که به شعب بانک ها مراجعه کرده اند، حداکثر طی دو ماه می‌بایست مدارک خود را تکمیل کنند.

متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج که تا کنون به سامانه یاد شده مراجعه کرده و پس از دریافت کد رهگیری به شعبه تعیین شده مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کرده اند، موظف هستند پس از پذیرش توسط شعب بانک ها حداکثر ظرف دو ماه نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

در صورت عدم تکمیل مدارک، نام متقاضی از سامانه مربوطه حذف می گردد تا امکان بهره مندی سایر متقاضیان در صف از تسهیلات مذکور فراهم شود.

پرداخت وام به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

بانک‌های دولتی و خصوصی به طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی با معرفی دستگاه‌های ذی‌ربط، تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌کنند.

در جهت حمایت از طرح های اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور و در راستای اجرای مفاد بند "د" تبصره 17 قانون بودجه سال 1393 کل کشور، در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان بانک‌های خصوصی، توسعه تعاون ، پست بانک و کمیته امداد امام خمینی(ره) در بانک مرکزی تشکیل شد، با وجود محدودیت منابع قرض الحسنه بانک‌های خصوصی مقرر گردید بانک های یادشده، حمایت‌های لازم را جهت اجرای قانون و اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی به عمل آورند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست بانک مرکزی از متقاضیان وام ازدواج برای تکمیل مدارک» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X