جوانفکر: اصولگرایان زیر پای احمدی نژاد را خالی کردند

جوانفکر: اصولگرایان زیر پای احمدی نژاد را خالی کردند

آریا/ علی اکبر جوانفکر،مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آریا گفت:اگرچه وحدت رمز موفقیت اصولگرایان در انتخابات آینده است اما این وحدت باید منطقی باشد به این معنا که اصولگرایان باید در عمل به اصول پایبند باشند نه به زبان.

وی افزود:اگر اصولگرایان پایبندی خود را به اصول به اثبات برسانند به طور طبیعی وحدت به وجود آید درغیراینصورت وحدت برهم خواهد خورد.جوانفکر و تاکید کرد:در اصولگرایی هرکس به این نام وارد این جریان شده است درحالی که در عمل منطبق با اصولگرایی نیستند و این خود منشا اختلاف در این جریان شده است.

وی با اشاره به عملکرد دولت احمدی نژاد ادامه داد:آقای احمدی نژاد در عمل ثابت کرد که به اصول پایبند است لذا درحالی که انتظار می رفت همه اصولگرایان پای این دولت می ایستادند اما زیر پای دولت ایشان را خالی کردند که این به منزله خروج آنها از مقام اصولگرایی تلقی می شود .

این فعال رسانه ای درپاسخ به این سوال که آیا احمدی نژاد می تواند فرصتی برای وحدت اصولگرایان باشد ،گفت:به نظر من برای رسیدن به وحدت پایبندی به اصول مهمترین فرصت در جریان اصولگرایی است که اگر این پایبندی را ملاک قرار دهیم باید هزاران نفر مثل آقای احمدی نژاد از دل اصولگرایی خارج شود نه اینکه این جریان فقط یک احمدی نژاد داشته باشد.

وی افزود:آقای احمدی نژاد با مرام اصولگرایی خودش محبوبیت کسب کرد لذا هرکسی با این نگاه وارد صحنه شود و مجاهدت کند و در مجامع جهانی با افتخار از آرمانهایش دفاع کند مشخص است که محبوب می شود به هرحال بنده معتقدم اگر نگاه اصلاح شود خیلی از مشکلات حل می شود.

جوانفکر درباره وضعیت جریان ها و گروههای سیاسی در انتخابات آینده ،گفت:در حال حاضر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا پایین ترین تاثیرگذاری را در سطح کشور دارند و در معادلات و سیاست داخلی کشور نقش این دو جریان کاملا خنثی است چراکه اینها دیگر مورد توجه مردم نیستند.

وی گفت:اگر جریان های سیاسی می خواهند دیده شوند و اثرگذار باشند تغییر اساسی در نگاه لازم است درواقع باید فضا بازتر شود تا نیروهای مستعد امکان ظهور و بروز داشته باشند نه اینکه در انتخابات با معرفی چهره های تکراری که قبلا از سوی مردم انتخاب نشده اند به شعور سیاسی ملت توهین کرد .این رفتار خود محل سوال ،اشکال و اعتراض می شود لذا بنده معتقدم این رویکردها و توهین به شعور سیاسی مردم باید اصلاح شود .

مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد گفت:باید با تغییر رویکردها ،فضا با خواسته ها و آرمانهای انقلاب و امام (ره)منطبق شود نه اینکه با تشکیل مداربسته قدرت ،فقط عده ای خاص به دلیل روابط خانوادگی در قدرت بمانند درحالی که چرخش قدرت باید بین نخبگان جامعه صورت گیرد و مدار بسته باز شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جوانفکر: اصولگرایان زیر پای احمدی نژاد را خالی کردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X