وزیر انرژی اسکاتلند: استقلال اسکاتلند موجب بهره برداری حداکثری از منابع طبیعی خواهد شد

وزیر انرژی اسکاتلند: استقلال اسکاتلند موجب بهره برداری حداکثری از منابع طبیعی خواهد شد

تسنیم/ وزیر انرژی، سرمایه گذاری و گردشگری اسکاتلند تاکید کرد: تنها رای به استقلال اسکاتلند قدرت و اختیار لازم برای بهره برداری حداکثری از منابع طبیعی این کشور را فراهم خواهد کرد.

فرگوس ایوینگ وزیر انرژی اسکاتلند امروز چهارشنبه تصریح کرد: بخش نفت و گاز اسکاتلند با آینده درخشانی روبرو خواهد شد چرا که نیمی از ذخایر نفتی این کشور هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

بر اساس این گزارش، اظهارات وزیر انرژی اسکاتلند در شرایطی است که آلکس کمپ کارشناس برجسته نفتی پیش از این اعلام کرده است که اکتشافات بزرگ و مهمی در صنعت نفت اسکاتلند طی 30 سال آینده صورت خواهد گرفت.

ایوینگ در مصاحبه با ریانووستی افزود: این پیش بینی نشان می دهد که بخش نفت و گاز اسکاتلند طی دهه های پیش رو آینده درخشانی خواهد داشت و طی سه دهه آینده 99 اکتشاف بزرگ اقتصادی در صنعت نفت و گاز اسکاتلند انجام خواهد شد.

وزیر انرژی اسکاتلند گفت: نیمی از ثروت این کشور در بخش نفت هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

ایوینگ تاکید کرد: از نظر ارزش نیمی از ثروت اسکاتلند هنوز دست نخورده باقی مانده و استقلال این کشور فرصت بزرگی است تا به نظارت ضعیف انگلیس بر منابع حیاتی اسکاتلند پایان دهد.

وی تصریح کرد: اسکاتلند تنها زمانی می تواند استفاده حداکثری از منابع طبیعی خود را داشته باشد که در همه پرسی 18 سپتامبر به استقلال این کشور از انگلیس رای مثبت داده شود.

مردم اسکاتلند در همه پرسی 18 سپتامبر در خصوص استقلال این کشور از انگلیس پس از 307 سال تصمیم گیری خواهند کرد. تازه ترنی نظرسنجی ها نشانگر افزایش احتمال استقلال اسکاتلند از انگلیس حکایت دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر انرژی اسکاتلند: استقلال اسکاتلند موجب بهره برداری حداکثری از منابع طبیعی خواهد شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X