به فتح‌الله‌زاده گفتیم هدایایی که به عنوان مدیر عامل به او داده‌اند را تحویل دهد

به فتح‌الله‌زاده گفتیم هدایایی که به عنوان مدیر عامل  به او داده‌اند را تحویل دهد

تسنیم/ عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: به فتح‌الله‌زاده گفتیم اگر اموال و هدایایی که به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال به او داده شده باید به باشگاه بازگردانده شود.
پندار توفیقی درباره حضور علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین استقلال در این باشگاه اظهار داشت: پیرو نامه‌ای که حسابرسی کل کشور از باشگاه خواسته بود تا به مدیران پیشین این باشگاه بدهیم، فتح‌الله‌زاده به باشگاه آمد.
وی افزود: در حضور ایشان، بهرام افشارزاده، علی نظری جویباری، محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه، علی خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین و شعبانی صورت‌جلسه‌ای را امضا کردیم که قرار شد فتح‌الله‌زاده ریز درآمدها، هزینه‌ها، قرارداد اشخاص حقیقی و حقوقی، وضعیت اموال منقول و غیر منقول و ... را مشخص کند و آن را تحویل باشگاه استقلال دهد.
عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: فتح‌الله‌زاده عنوان کرد که یک‌سری چیزها در اختیار اوست و اگر چیزی هم اکنون وجود ندارد در دوره مدیریت وی نیز وجود نداشت.
توفیقی در خصوص اینکه آیا 2 طرف در این جلسه گله‌هایی از یکدیگر داشتند یا نه، خاطرنشان کرد: نه از طرف فتح‌الله‌زاده و نه افشارزاده گله‌‌‌ای مطرح نشد و فضای جلسه تعاملی پیش رفت.
وی در مورد وضعیت برخی از کاپ‌های قهرمانی باشگاه استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده به ما گفت که برخی از کاپ‌ها در دوره وی نیز وجود نداشت و اگر فکر می‌کنیم که کاپی در دفتر او وجود دارد به دفتر او برویم. او مدعی شد که برخی هدایایی که در دفتر او وجود دارد به شخص او داده شده و جزو اموال باشگاه استقلال نیست. قرار شد که علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه به دفتر فتح‌الله‌زاده برود تا اگر اموالی متعلق به باشگاه استقلال باشد به باشگاه برگرداند.
عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: به فتح‌الله‌زاده گفتیم که اموال و یا هدایایی که به او شخصی داده باشند که هیچ ولی اگر اموال به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال به او داده شده باشد باید به باشگاه بازگردانده شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «به فتح‌الله‌زاده گفتیم هدایایی که به عنوان مدیر عامل به او داده‌اند را تحویل دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X