وزیر بهداشت خبرداد: برنامه‌های وزارت بهداشت برای افزایش جمعیت/بسته‌های تشویقی ویژه کارمندان

وزیر بهداشت خبرداد: برنامه‌های وزارت بهداشت برای افزایش جمعیت/بسته‌های تشویقی ویژه کارمندان

ایسنا/ وزیر بهداشت با اشاره به تعداد زوج‌های نابارور در کشور تاکید کرد که برنامه‌ریزی‌های این وزارتخانه در جهت تحقق سیاست‌های جدید جمعیتی، از زوج‌های نابارور آغاز خواهد شد.

دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان مبینی سبزوار با اشاره به برنامه‌های وزارت بهداشت جهت تحقق سیاست‌های جدید جمعیتی، گفت: وزارت بهداشت برنامه‌ریزی برای افزایش جمعیت را از بیماران نابارور آغاز خواهد کرد. بیش از 3 میلیون زوج در کشور نابارور بوده و خواهان فرزند هستند. بر این اساس باید بسته‌هایی در زمینه پوشش هزینه‌های داروهای درمان ناباروری و همچنین انجام اعمال جراحی مورد نیاز طراحی شود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه زمینه‌سازی برای افزایش جمعیت از طریق افراد نابارور دارای اثرات مثبتی در جامعه خواهد بود، یادآورشد: مشوق‌ها و بسته‌های تشویقی که دارای توجیه اقتصادی و اجتماعی باشد، باید طراحی شود تا جمعیت در گروه‌هایی افزایش یابد که در آینده می‌توانند کشور را به سمت توسعه و پیشرفت هدایت کنند.قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: باید در زمینه علاقه‌مندی کارمندان برای فرزندآوری نیز بسته‌های تشویقی تهیه شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر بهداشت خبرداد: برنامه‌های وزارت بهداشت برای افزایش جمعیت/بسته‌های تشویقی ویژه کارمندان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X