دو خبر از خانه کتاب؛ فراخوان یازدهمین جشنواره نقد کتاب/ بن کارت اهالی قلم شارژ شد

دو خبر از خانه کتاب؛ فراخوان یازدهمین جشنواره نقد کتاب/ بن کارت اهالی قلم شارژ شد

مهر/ فراخوان یازدهمین دوره جشنواره نقد کتاب اعلام شد. این جشنواره همزمان با هفته پژوهش، آذر ماه سال 93 برگزار می‌شود. همچنین بنا بر اعلام خانه کتاب، تاریخ مصرف کلیه بن کارتهای الکترونیک خرید کتاب صادره شده تاکنون تا یک سال دیگر در تاریخ شهریور ماه سال 1394 تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یازدهمین دوره جشنواره نقد کتاب به همت خانه کتاب و همزمان با هفته پژوهش، آذر ماه سال 93 برگزار می‌شود. این موسسه با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی نقد، یازدهمین دوره جشنواره نقد کتاب را همزمان با هفته پژوهش در آذرماه سال جاری برگزار می‌کند.

مطابق این فراخوان، تمامی منتقدان، مدیران مسئول مطبوعات و نشریات می‌توانند مقالاتی را که در حوزه نقد کتاب در سال 1392 منتشر کرده‌اند، حداکثر تا پایان شهریور ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.دبیرخانه جشنواره نقد کتاب در تهران، خیابان انقلاب، بین فلسطین و برادران مظفر جنوبی، شماره 1080، طبقه یک واقع شده است.

خبر دیگر از خانه کتاب اینکه، تاریخ مصرف کلیه بن کارت‌های الکترونیک خرید کتاب صادره شده تاکنون تا یک سال دیگر در تاریخ شهریور ماه سال 1394 تمدید شد.واحد بن الکترونیک این موسسه از شارژ شدن 2 میلیون بن کارت صادر شده خانه کتاب برای اهالی قلم، ادارات دولتی و غیر دولتی، سازمانها و ارگانها خبر داد.کارتهای صادر شده خانه کتاب تا شهریور ماه سال 1393 مهلت داشت که تاریخ اعتبار آن تا شهریور ماه سال 1394 تمدید شد.واحد بن الکترونیک موسسه خانه کتاب همچنین 7169 بن کارت کارکنان ارشاد استان‌ها و بازنشستگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را شارژ کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو خبر از خانه کتاب؛ فراخوان یازدهمین جشنواره نقد کتاب/ بن کارت اهالی قلم شارژ شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X