نوبخت: 41 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های ملی و استانی اختصاص یافته است

نوبخت: 41 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های ملی و استانی اختصاص یافته است

مهر/ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: 41 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های ملی و طرح‌های استانی ویژه ای که امسال به پایان برسد، اختصاص یافته است.

محمدباقر نوبخت امروز در جمع اعضای شوراهای اسلامی خراسان رضوی در مشهد افزود: از این میزان، 6 هزار و 100 میلیارد تومان برای طرح‌هایی است که در استان‌ها اجرا خواهد شد و در بودجه اول اعتباری به آن تخصیص داده نشده است.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با اشاره به اختصاص مبلغ 3 هزار و 700 میلیارد تومان برای طرح‌هایی که بودجه اختصاصی به آنها پایین تر از استاندارد است، اظهارداشت: این بودجه برای طرح‌هایی که در شورای برنامه ریزی استان‌ها برنامه ریزی خواهد شد و تا پایان سال 93 به بهره برداری برسد، تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه 2900 طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد، گفت: هیات دولت به این استان سفر نکرده است تا طرح‌های نیمه تمام دیگری را به این طرح‌ها اضافه کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوبخت: 41 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های ملی و استانی اختصاص یافته است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X