گزارش وضعیت حجاج اعزامی از فرودگاه مشهد

گزارش وضعیت حجاج اعزامی از فرودگاه مشهد

ایرنا/ مدیر اداره حج و زیارت خراسان رضوی گفت: در طول مدت عملیات اعزام زائران سرزمین وحی از فرودگاه مشهد 34 مسافر از کاروان های زیارتی سه استان خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی به علت حمل مواد مخدر از پرواز بازماندند.

«مسعود مجردی» افزود: نخستین پروازهواپیمای حامل حجاج از فرودگاه مشهد در تاریخ 19 شهریور ماه و آخرین پرواز بعد از ظهر دیروز 30 شهریور ماه انجام شد.

وی گفت: از 19 تا 30 شهریور ماه جاری 21 پرواز شامل 65 کاروان اهل سنت و شیعه از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی از فرودگاه مشهد به مدینه و جده اعزام شدند که از هشت هزار و 600 زائر، 34 نفر موفق به اعزام نشدند.

وی بیان کرد: از مجموع حجاج اعزامی از فرودگاه مشهد، هفت هزار زائر در قالب 52 کاروان از خراسان رضوی بودند که 26 کاروان مدینه قبل و 26 کاروان دیگر مدینه بعد و در ابتدا کاروان های مدینه قبل به سرزمین وحی اعزام شدند.

وی افزود: کلیه پروازهای حجاج خراسان رضوی از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد توسط شرکت هواپیمایی سعودی و بدون حتی یک دقیقه تاخیر انجام شد.

مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: مدت اقامت حجاج در مدینه و مکه 28 تا 31 روز تعریف شده است و کاروان ها از 18 تا 28 مهرماه به مشهد بازخواهند گشت.

به گفته مجردی یکی از حجاج خراسان رضوی به نام 'خدیجه قارن پور' متعلق به کاروان 19002 شهرستان چناران بر اثر سکته قلبی در مکه فوت کرده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش وضعیت حجاج اعزامی از فرودگاه مشهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X