واکنش آنالیزور تیم ملی به اظهارات مایلی‌کهن

واکنش آنالیزور تیم ملی به اظهارات مایلی‌کهن

تسنیم/ عضو کادر فنی تیم ملی فوتبال گفت: محمد مایلی کهن ادعاهای نادرستی را در مورد کی‌روش مطرح کرده است.
پس از مصاحبه محمد مایلی‌کهن مهرداد خانبان از اعضای کادرفنی تیم ملی خواهان پاسخگویی به اظهارات وی شد و در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: سه سال پیش زمانی که فدراسیون فوتبال شرایط مالی مناسبی نداشت و حقوق کادر تیم ملی فوتبال 5- 6 ماهی به تعویق افتاده بود، کارلوس کی‌روش در هتل اسپیناس تمامی اعضای کادر فنی شامل مربیان ایرانی و خارجی را فراخواند و داخل اتاق خودش مبلغی را درون پاکت به عنوان قرض به آنها پرداخت کرد.
وی افزود: من با آنکه به این پول نیاز نداشتم اما به احترام کی‌روش آن پول را گرفتم و 5- 6 روز بعد بازگرداندم. فرد دیگری هم در کادر پزشکی داشتیم که این پول را بعد از 2 سال بازگرداند اما فردی که مایلی کهن از او یاد کرده در آن زمان عنوان کرد که به دلیل فعالیتش در جایی دیگر و اینکه حضور در تیم ملی شغل سومش است نیازی به این پول ندارد و آن را نگرفت.
آنالیزور تیم ملی فوتبال تصریح کرد: کادر فنی تیم ملی خریدنی نیستند اما اگر این اتفاق ملاک خریدنی بودن است، پس شاید مایلی کهن که با پیراهن کالیفورنیا عکس انداخته و به آن افتخار می‌کند را هم با آن پیراهن خریدند.
خانبان ادامه داد: قصد پاسخ دادن به مایلی کهن را نداشتم اما در حمایت از کادر فنی تیم ملی فوتبال که مورد تهمت قرار گرفتند بر خودم واجب دانستم که پاسخ او را بدهم. ضمن اینکه باید بگویم فردی که مایلی کهن از او یاد کرده 2 سال و نیم بعد از ماجرای قرض دادن پول توسط کی‌روش از تیم ملی کنار گذاشته شد.
وی یادآور شد: آرین قاسمی مترجم کی‌روش می‌تواند شهادت دهد پیش از سه بازی پایانی مقدماتی جام جهانی زمانی که مایلی کهن به همراه فرامرز ظلی و علی چینی بر سر تمرین تیم ملی آمده بودند، مایلی کهن به کی‌روش گفته بود که تمرینات او را دیده و دلش روشن است که با این شرایط تیم ملی موفق خواهد شد؛ اکنون چگونه همان کی‌روش بد شده است؟
آنالیزور تیم ملی ادامه داد: زمانی مایلی کهن دستیارش باغ آبادی را بر سر تمرینات تیم ملی می‌فرستاد و او خواهش می‌کرد که فیلم‌های تمرین کی‌روش در اختیارش قرار بگیرد و اکنون علیه همان کی‌روش و کادر فنی او تهمت‌های دروغین مطرح می‌کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش آنالیزور تیم ملی به اظهارات مایلی‌کهن» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X