بررسی نقش خودرو از منظر اجتماعی و فرهنگی

بررسی نقش خودرو از منظر اجتماعی و فرهنگی

موج/ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت توجه خودروسازان به مطالبات مردم، گفت: کمیسیون صنایع و معادن و شاید اکثر مردم و نمایندگان آن ها در مجلس، خواستار کاهش بیشتر نرخ خودرو هستند تا نرخ خودرو به قیمت منطقی نزدیک شود.
غلام محمد زارعی با بیان مطلب فوق گفت: نباید کاری کنیم که صنایع خودروسازی آسیب ببینند و برای نزدیک شدن صنعت خودرو به کشورهای صاحب نام دنیا و کسب جایگاه جهانی، اولویت اول ارتقای کیفی و افزایش کمّی در تولیدات آن هاست.
وی با اشاره به این که موضوع تولید خودرو و تردد آن در خیابان‌ها و به عبارتی نقش خودرو از منظر اجتماعی و فرهنگی نیز قابل بررسی است، اظهار کرد: مردم از نمایندگان خود در مجلس انتظار دارند که وضعیت صنعت خودرو شفاف‌سازی شود تا آن ها بتوانند خودروی مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.
نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر این که مجلس مقابل خودروسازان قرار ندارد، خاطرنشان کرد: خودروسازان با عملکرد خود نباید این ذهنیت منفی را در افکار عمومی ایجاد کنند که آن‌ها به منظور منفعت طلبی‌های بخشی می‌خواهند قیمت خودرو را افزایش دهند و حتی حاضر نیستند از توصیه‌های مجلس نیز تبعیت کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسی نقش خودرو از منظر اجتماعی و فرهنگی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X