تفاهم همکاری میان معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور و جهاد دانشگاهی

تفاهم همکاری میان معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور و جهاد دانشگاهی

ایرنا/ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و جهاد دانشگاهی در زمینه پژوهش های کاربردی و توسعه ای و طرح های مطالعاتی نظام اداری، مدیریت و منابع انسانی در بخش دولتی و عمومی براساس تفاهمنامه ای با یکدیگر همکاری می کنند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، سید علی صدر السادات گفت: تهیه و اجرای برنامه های ترویج، فرهنگ سازی اجتماعی و آموزشی با هدف تبدیل نقش دولت و دستگاه های اجرایی به نقشی هدایتگر، تسهیل گر، توان افزا و ناظر از جمله موارد توافق شده در این تفاهم نامه است.

وی افزود: طبق تفاهم نامه بر ضرورت مشارکت جهاد دانشگاهی در زمینه رشد معنوی منابع انسانی، بهسازی و ارتقای سطح دانش، تخصص، مهارت و توان اجرایی مدیران و کارمندان دستگاه های اجرایی در چارچوب نظام آموزش کارمندان دولت نیز تاکید شده است.

معاون منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: امروز جایگاه پژوهش، آموزش و فرهنگ سازی در روند توسعه دولت الکترونیک با هدف ارائه بهتر خدمات عمومی یکی از لازمه های بهبود بخشی عملکرد نظام اجرایی کشور است و با تکیه بر این جایگاه، از این پس، در چارچوب تفاهم ایجاد شده، تعامل اثرگذاری را با جهاد دانشگاهی در این زمینه ها خواهیم داشت.

وی همچنین اظهار داشت: مقرر شد جهاد دانشگاهی در تهیه و اجرای طرح های مطالعاتی و پژوهشی در زمینه چابک سازی، متناسب سازی و منطقی ساختن تشکیلات نظام اداری با رویکرد افزایش اثربخشی، سرعت و کیفیت خدمات کشوری نیز درکنار معاونت باشد.

صدرالسادات گفت :معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در پی محقق ساختن سیاست های کلی اداری ابلاغی رهبر معظم انقلاب است و بر این اساس، دانش بنیان ساختن نظام اداری از طریق به کارگیری اصول مدیریت دانش و یکپارچه سازی اطلاعات مبتنی بر ارزش های اسلامی در کنار پایش، سنجش، ارزشیابی و اثربخشی برنامه های نظام اداری منطبق بر نقشه راه اصلاح نظام اداری دراین تفاهمنامه مورد تاکید قرار گرفته است .

معاون منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تصریح کرد: تنظیم و اجرای برنامه های مطالعاتی با هدف دستیابی به مدل های طراحی، توسعه و مدیریت مشاغل در بخش دولتی و عمومی و ایجاد نهاد یا نهادهای مشترک همکاری در حوزه های نظام اداری و مدیریت بخش دولتی و عمومی ،از اهم محورهای همکاری دو طرف است.

تفاهم نامه همکاری بین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، با جهاد دانشگاهی با هدف ایجاد فضای همکاری مشترک برای عرضه و استفاده از دستاوردهای علمی، تخصصی و کاربردی دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها و واحدهای جهادی در اجرای برنامه های نقشه راه اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری امضا شد.

صدرالسادات، معاون سرمایه انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و حمید رضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی این تفاهم نامه را امضا کردند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تفاهم همکاری میان معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور و جهاد دانشگاهی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X