رادیو صدای آشنا به سوی تعامل با سازمان های مرتبط با ایرانیان خارج از کشور

رادیو صدای آشنا به سوی تعامل با سازمان های مرتبط با ایرانیان خارج از کشور

برنا/ این نشست با هدف توسعه و ایجاد همکاری و مشارکت میان نهادها و سازمان های مرتبط با امورایرانیان مقیم خارج ازکشور با حضور کامران کاظم زاده مدیر شبکه جهانی صدای آشنا، حسین دیو سالار مدیر کل امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دکتر سید علی طباطبایی معاون هماهنگی و جلب مشارکت های شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، امیر پور پزشک نماینده بنیاد سعدی، محمد رضا قربانی قائم مقام، سینا مضیفیان مدیر روابط عمومی و امور مخاطبان، و سامان پارسا مدیر طرح و ارزیابی شبکه جهانی صدای آشنا، تشکیل شد.

در ابتدای این نشست کاظم زاده مدیر شبکه جهانی صدای آشنا، با تاکید بر ایجاد و تقویت ارتباط میان نهادها و سازمان های مرتبط با امور ایرانیان خارج کشور، و با اشاره به ظرفیت ها و فرصت های رادیو در قیاس با سایر رسانه های رقیب در امر پیام رسانی به مخاطبان، از آمادگی شبکه جهانی صدای آشنا جهت هرگونه همکاری رسانه ای با سایر سازمان های مرتبط با امور ایرانیان خارج کشور خبر داد.

در ادامه دکتر سید علی طباطبایی معاون محترم هماهنگی و جلب مشارکت های شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور، حفظ هویت ایرانی- اسلامی را از اهم موارد فعالیت های شورای عالی ایرانیان دانستند و در همین راستا خاطرنشان کرد با تعیین نوع و شیوه همکاری فی ما بین شبکه جهانی صدای آشنا و شورای عالی ایرانیان، می توان فعالیت های مختلفی را جهت هم افزایی، برنامه ریزی، طراحی و اجرا کرد.
امیر پورپزشک نماینده بنیاد سعدی، در ادامه ی این نشست، آشنایی و تقریب نهادها و سازمان هایی را که دارای وجوه ماموریتی همسو هستند، به عنوان یک فرصت تلقی کرد.

وی معرفی و شناساندن سازمان های مرتبط با امور ایرانیان خارج کشور به هموطنان دور از وطن را از کارهای مهم و اساسی دانست و گفت: شبکه جهانی صدای آشنا دارای ظرفیت تبدیل شدن به رادیویی نه تنها برای ایرانیان مقیم خارج از کشور، بلکه برای تمامی فارسی زبانان و علاقمندان به زبان و ادبیات فارسی در جای جای جهان دانست.
وی تقویت و قوام همکاری های مشترک را در سایه شناخت عمیق تر نهادها و سازمان‎ها از یکدیگر خواستار شد و گفت: با توجه به ماموریت و فعالیت بنیاد سعدی در زمینه آموزش و گسترش زبان و ادب فارسی و نیاز به بیش از پیش معرفی شدن این بنیاد به تمامی علاقمندان زبان و ادب پارسی در دنیا، این بنیاد آمادگی خود را برای همکاری با شبکه جهانی صدای آشنا اعلام می‎دارد.

دیو سالار مدیرکل امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور، با تاکید بر لزوم شناساندن هر چه بیشتر شبکه جهانی صدای آشنا به ایرانیان مقیم خارج کشور، آمادگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی جهت ارائه پیشنهاد و ایجاد زمینه‎های مشترک همکاری، را ابراز کرد. وی اشکال موجود در مسیر فعالیت سازمان‎های مرتبط با امور ایرانیان را تنوع و تکثر این نهادها و سازمان ها و فعالیت های موازی کم اثر دانست و بر پیوستگی سازمان های تاثیرگذار در این زمینه برای ایجاد همگرایی بیشتر تاکید کرد.

در پایان، مدیر شبکه جهانی صدای آشنا، با اشاره به استمرار برگزاری جلسه های مرتبط با معرفی هر چه بیشتر این شبکه از سوی نهادهای مرتبط با امور ایرانیان خارج از کشور، خواستار بسترسازی برای استفاده از خبرنگاران محلی شد و مجددا بر آمادگی شبکه رادیویی صدای آشنا جهت پوشش رسانه‎ای مناسب فعالیت های نهاد ها، سازمان ها و مراکز مرتبط با امور ایرانیان خارج کشور تاکید کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رادیو صدای آشنا به سوی تعامل با سازمان های مرتبط با ایرانیان خارج از کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X