نوعی لباس که به طور معجزه آسا سرطان را در زنان نابود می کنند!

نوعی لباس که به طور معجزه آسا سرطان را در زنان نابود می کنند!

باشگاه خبرنگاران/ بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد پوشیدن گن و لباس های تنگ در ناحیه شکم از بروز سرطان در زنان جلوگیری می کند.
بر اساس یک مطالعه جدید که در مجله اپیدمیولوژی سرطان، شاخصهای زیستی و پیشگیری منتشر شده است مطالعات نشان می دهند که پوشیدن گن و لباس هایی که شم و کلیه ها را تحت فشار قرار دهد مانع از بروز سرطان در زنان می شود.
بسیاری از متخصصان و انجمن سرطان آمریکا بر این باورند که پوشیدن لباس هازیر برای 12 ساعت از روز از بروز سرطان جلوگیری می کند.
گفتنی است، دانشمندان با بررسی و انجام آزمایشاتی دریافتند زنان باید همواره از لباس های نخی و راحتی استفاده کنند و پوشیدن رنگ های روشن باعث خون رسانی بهتر و بیشتر در کل بدن می شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوعی لباس که به طور معجزه آسا سرطان را در زنان نابود می کنند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات