رحیمی: هویت سیاسی مشخص نیست/ به برکناری‌ام افتخار می‌کنم

رحیمی: هویت سیاسی مشخص نیست/ به برکناری‌ام افتخار می‌کنم

ایسنا/ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید تا زمانی که من در پرسپولیس هستم علی دایی باید سرمربی بماند.
علیرضا رحیمی اظهار کرد: تا زمانی که من مدیرعامل هستم علی دایی سرمربی تیم است و من زیر بار برکناری او نمی‌روم.
او اضافه کرد: اقای سیاسی در این تیم چه کاره است؟ ایشان که حتی یک بار هم توپ به پایش نخورده است و معلوم نیست کجای این فوتبال است برای این قهرمان ملی تصمیم می‌گیرد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با برکناری علی دایی توسط رییس هیات مدیره موافق هستید یا نه گفت: من نمی‌دانم این آقا به دنبال چیست. هویت سیاسی مشخص نیست و ایشان به چه حقی می‌خواهند برای این قهرمان ملی تصمیم بگیرند. چون پول دارند؟!
رحیمی تصریح کرد: من شرافت خودم را به هیچ قیمتی نمی‌فروشم و از علی دایی حمایت می‌کنم حتی اگر قرار است دایی برکنار شود. این راه و روش برای کنار گذاشتن او درست نیست. من هر کاری که می‌توانستم و می‌توانم برای ماندن علی دایی انجام می‌دهم و همچنان از او حمایت می‌کنم.
او با تاکید مجدد بر اینکه تا زمانی که مدیرعامل پرسپولیس است علی دایی باید در تیم بماند گفت: مطمئن باشید دایی پرسپولیس را جمع می‌کند و این طرز برخورد با یک قهرمان ملی به هیچ وجه درست نیست. من از آقای روحانی می‌خواهم وارد این قضیه شود و مانع این نوع برخورد با قهرمان ملی ما شود. این چه رفتاری است که با قهرمان ملی ما صورت می‌پذیرد؟
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به صحبت‌های حمیدرضا سیاسی نسبت به او گفت: آقای سیاسی امروز صبح (چهارشنبه) به من گفت اگر علی دایی را برکنار نکنی، خودت را برکنار می‌کنم. من 5 ماه است که این حرف‌ها و این شرط‌ها را از ایشان می‌شنوم. گویا ایشان با من خصومت دارند.
رحیمی در پاسخ به این سوال که سخنگوی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده درخشان امروز عصر در تمرین سرخ‌پوشان حاضر خواهد شد نیز گفت: اگر من مدیرعامل هستم، علی دایی نیز سرمربی پرسپولیس است و باید امروز عصر به تمرین برود ولی اگر قرار است دیگران برای پرسپولیس تصمیم بگیرند، آن، بحث دیگری است و مطمئن باشید تبعات این تصمیم را می‌بینند.
او در واکنش به این مطلب از سوی مجری شبکه خبر مبنی بر اینکه این بخش خبری برای رییس هیات مدیره پرسپولیس نیز حق پاسخگویی قائل است با صراحت گفت: هیچ اشکالی ندارد. اتفاقا من خوشحال می‌شوم ایشان روی خط بیایند و آنگاه مسائلی را در مورد ایشان برملا می‌کنم.
مدی عامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که احتمال برکناری او از سوی هیات مدیره وجود دارد نیز گفت: هیچ مشکلی نیست. من به این نوع برکناری افتخار می‌کنم.
صبح امروز حمیدرضا سیاسی، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در تصمیمی، علی دایی را از سرمربی‌گری پرسپولیس را برکنار کرد و حمید درخشان را جایگزین او کرد. این تصمیم با مخالفت علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مواجه شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رحیمی: هویت سیاسی مشخص نیست/ به برکناری‌ام افتخار می‌کنم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X