شناسایی واحدهای تولیدی مشکل‌زا در زمینه بازاریابی و فروش/راه‌اندازی واحدهای تولیدی مشکل‌دار

کارگر صنعت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از شناسایی واحدهای تولیدی مشکل‌زا در زمینه بازاریابی و فروش خبر داد و گفت: واحدهای تولیدی مشکل‌دار استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، خلیل قاسمی عصر امروز در چهل و هفتمین جلسه کمیته کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، با تاکید بر اینکه مسئولان تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان باید به کار گیرند، اظهارداشت: با رونق صنعت و تولید در استان، کسب و کار مردم این استان نیز رونق می‌گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ادامه با بیان اینکه برگزاری جلسات مستمر در این زمینه برای بررسی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی استان لازم است، بیان‌داشت: با رفع مشکلات تسهیلات، دیرکرد، هزینه برق، آب و گاز صنایع تولیدی و صنعتی استان می‌توان در جهت ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری و همچنین توسعه استان گام برداشت.

وی گفت: اقدامات در حال اجرا به منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی در استان و استفاده از ظرفیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی است .

قاسمی یادآورشد: تامین بخشی از نقدینگی واحدهای تولیدی از طریق طرح کمک‌های فنی و اعتباری به شکل پرداخت یارانه سود و کارمزد تسهیلات یکی از راهکارهای پیشنهادی کارگروه رفع موانع تولید است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، اهم مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی هرمزگان را نقدینگی و سرمایه در گردش، بازار و فروش محصول، بدهی معوق، تامین مواد اولیه، مسایل تکنولوژی و خط تولید، انرژی و قیمت ارز عنوان کرد.

قاسمی، شناسایی واحدهای تولیدی مشکل زا در زمینه بازاریابی و فروش، ریشه یابی مشکل یاد شده، معرفی به مبادی ذی‌ربط برای رفع مشکل، پیگیری‌های لازم از مبادی ذی‌ربط برای تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع، ایجاد ارتباط بین مراکز علمی و واحدهای تولیدی برای به روزرسانی تکنولوژی تولید و مساعدت جهت نوسازی ماشین آلات مورد استفاده، برآورد نقدینگی مورد نیاز را از اولویت های این سازمان عنوان‌کرد .

وی، حفظ عملکرد و ارتقای میزان تولید و راه‌اندازی واحدهای تولیدی مشکل‌دار را از اهم موارد این کارگروه دانست و با اشاره به اهمیت صنعت صیادی در استان هرمزگان گفت: لازم است برای بررسی و رفع  مشکلات این قشر زحمتکش با تامین امنیت صیادی در آب‌های دور و فراهم‌سازی زمینه تهیه ادوات صیادی ارزان قیمت، آنان را در  بازپرداخت تسهیلات بانکی یاری کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شناسایی واحدهای تولیدی مشکل‌زا در زمینه بازاریابی و فروش/راه‌اندازی واحدهای تولیدی مشکل‌دار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X